Elektronik Creative Aurvana Live SE 399₺!

Rahatlık konusunda bir tek ben rahat değilim sanırım. Kulaklarım küçük olmasına rağmen çok baskı yapıyor, bir HyperX Cloud Alpha S rahatlığı yok yani. Aurvana'dan sonra Alpha S gerçekten cennet gibi geliyor sanki kafamda kulaklık yokmuş gibi.

Benim de tam tersi H2002pden sonra çok rahat geldi.

Rahatlık konusunda bir tek ben rahat değilim sanırım. Kulaklarım küçük olmasına rağmen çok baskı yapıyor, bir HyperX Cloud Alpha S rahatlığı yok yani. Aurvana'dan sonra alpha s gerçekten cennet gibi geliyor sanki kafamda kulaklık yokmuş gibi.
Hocam o kulaklık nasıl baskı yapıyor? O kulaklık size baskı yapıyorsa Alpha S'in kafanızdan düşmesi lazım o zaman. Ben CAL SE'yi kafama taktığımda resmen kafamda bir şey yokmuş gibi hissediyorum. Zaten çok hafif bir kulaklık. Kafa bandı kısmına ince alüminyum gibi bir şey koymuşlar. Kulaklığı bir sürücüsünden tutup kaldırınca bile kendi kendine açılıyor kulaklık. Bendeki Orbit S'i taksanız herhalde işkence aleti sanırsınız😅

Rahatlık konusunda bir tek ben rahat değilim sanırım. Kulaklarım küçük olmasına rağmen çok baskı yapıyor, bir HyperX Cloud Alpha S rahatlığı yok yani. Aurvana'dan sonra Alpha S gerçekten cennet gibi geliyor sanki kafamda kulaklık yokmuş gibi.

Zamanla açılır diye tahmin ediyorum. Çünkü kulaklık M ve S beden kafaya uyuyor gibi geldi.

Razer Kraken X'imde kronik kafa bandı kırılma sorunu yaşadım. Ve bu kulaklık önüme düştü alınır mı sizce? ne dersiniz?

Razer Kraken X'imde kronik kafa bandı kırılma sorunu yaşadım. Ve bu kulaklık önüme düştü alınır mı sizce? Ne dersiniz?

400TL'ye başka bir şey yok zaten aldım bakalım mikrofonu webcamden çözeceğim. Güncelleme geçerim.

Son düzenleme:
Elimde;
Sony MDR-XD100,
Skullcandy Hesh 2 Wireless,
Cooler Master CH321
kulaklıkları bulunmakta.
Ses kalitesi iyi olan bir hi-fi kulaklık almak istiyorum.
Başlangıç olarak bu kulaklık alınır mı yoksa elimde olan kulaklıklar daha mı iyi?
Bu konuda bilgisi olan biri yardımcı olunursa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı