ETS2 MP Kış Modu Kurulumu

darkiroNNN

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi Sosyal'ler dostlar,
Bu yazımda ETS2 MP için Kış modu nasıl kurulur onu anlatacağım.
İlk önce aşağıda vermiş olduğum linklerden modları indirmeniz gerekiyor.

Bu modları indirdikten sonra Belgelerim/ETS2MP/mod kısmına gelip modları mod klasörünün içine atıyoruz. (Eğer mod klasörü yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.)
truckersmp-frosty-winter-weather-mod.png

Dosyaları gerekli yerlere attıktan sonra sadece TruckersMP'yi açıp oyuna girmeniz yeterli. Hiçbir ayara ihtiyacınız yok.

NOT : Lütfen dikkatli sürün. Fizikler kar fiziği olduğu için yerler aşırı kaygan. Ani fren yapmadan, sakin bir sürüş yapın ve dikkatli olun.
Eğer bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.
İYİ YOLCULUKLAR.

Ben Europe 2 sunucusuna giremiyorum hiçbir zaman. İlk önce bağlantı kuruluyor sonra "Unreliable Connection" hatası veriyor. Ama diğer sunuculara sıkıntısız giriyorum.

Ben Europe 2 sunucusuna giremiyorum hiçbir zaman. İlk önce bağlantı kuruluyor sonra "Unreliable Connection" hatası veriyor. Ama diğer sunuculara sıkıntısız giriyorum.
Oyunun kendisiyle alakalı sorun bu. Yakında düzelteceklerini söylediler.
Ceza bir yana kış modu sebebiyle herkez birbirine vuruyor oyun zevkiniz bozuluyor.
Düzgün sürmeyenler olunca maalesef öyle.
Tokyo drift yapıyor tır, bu mod ile. Çok ban cezası alan oldu.
Dediğimiz gibi, gerçekçilik için. Bunun dışında kullananlar zaten cezalandırılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı