ETS2'de En İyi Tır Hangisidir ve Mercedes Lisansı Nasıl Yapılır?

ShaokiM

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Euro Truck Simulator 2'deki en iyi çekici hangisi modeli ile birlikte söyleyin lütfen. Ve de Mercedes lisansını nasıl alıyoruz?

Şuan ETS 2' de bulunan en güçlü çekici Volvo FH 16 750 modelidir. Güçlü olmasının nedeni diğer markaların tırlarına göre beygir gücünün en yüksek olmasıdır.

En iyi tır kişisel tercihe göre değişir. Örneğin ben dış görünüş olarak Volvo FH Globetrotter XL'ı seviyorum. 6x2 arka aks kontrollü şasi ile çok iyi oluyor. Motor gücü açısından da 750 beygir ve oyunda en yüksek beygir gücüne sahip tır. Ondan sonra en yüksek beygir gücüne sahip tır ise Scania Streamline 730 beygir. İç kabin ve gösterge olarak en güzel ise bence Merdeces. Sen ne kullanıyorsun dersen de 6x2 arka aks kontrollü 680 beygir MAN TGX XXL.

Mercedes lisansını ise modla yapacaksın.
www.eurotruck2.com: ETS 2 Mod - Mercedes-Benz Galeri Logosu | Euro Truck Simulator 2 Türkiye - ETS 2 Multiplayer,Euro Truck 2 İndir,ETS 2 Mod,ETS...

Dosyayı "Belgelerim>Euro Truck Simulator 2>Mod" klasörünün içine atacaksın ve oyunda profil seçme ekranında sağ taraftan modu etkinleştireceksin.

Sonuçta yarış etmediğimiz için illa en yüksek BG en iyi çekici diyemeyiz. Zaten multide 90km/s sınır var. Kişiye göre değişir ben güçsüz ve bol gürültü çıkaranları seviyorum hatta yokuşlarda motorun bayılması hoşuma gidiyor. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sonuçta yarış etmediğimiz için illa en yüksek BG en iyi çekici diyemeyiz. zaten multide 90km/s sınır var.kişiye göre değişir ben güçsüz ve bol gürültü çıkaranları seviyorum hatta yokuşlarda motorun bayılması hoşuma gidiyor:)

Sırf yokuşlarda motor bayılsın diye Renault kullananlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı