ETS2MP'de freeroam server nedir?

arda1ch

Picopat
Daha fazla  
Truckers MP oynarken birisi admine kafa attı ve ban yemedi, nedenini sorduğumda freeroam server oldugu için dedi. Bu nedir bilen varsa anlatabilir mi?

Freeroam server (hiç Truckers MP oynamadım), tabiri caizse istediğin haltı yiyebileceğin, adından da anlaşıldığı gibi serbest gezinti sunucusudur. Kural mural yoktur.

Arcade olanda çarpma kapalı. Bknz

Dostum onun anlamı çarpışmalar serbest anlamına geliyor simulasyon 1'e bakarsan anlarsın. Adı üstünde arcade yani eğlence serverı anlamında isteyen oyuncular polis arabası alabiliyor sunucu içerisinde @06 Fil Necati hocamın dediği gibi.
@Ellie Williams.

1693139249156.png

Dostum onun anlamı çarpışmalar serbest anlamına geliyor simulasyon 1'e bakarsan anlarsın. Adı üstünde arcade yani eğlence serverı anlamında isteyen oyuncular polis arabası alabiliyor sunucu içerisinde @06 Fil Necati hocamın dediği gibi.
@Ellie Williams.

Eki Görüntüle 1919680

1693139694915.png

Disabled açık demek mi? Sitede çarpışmalar kapalı yazıyor. Fareyi üstüne getirirseniz görürsünüz. Attığın fotoda bile kendinle çelişiyorsun SIM serverlarında çarpışma açık ve orada işareti bulunuyor. Arcade serverinde gördüğün gibi yok.

Truckers MP oynarken birisi admine kafa attı ve ban yemedi, nedenini sorduğumda freeroam server oldugu için dedi. Bu nedir bilen varsa anlatabilir mi?
Merhaba , Freeroam server hile kullanmadığınız sürece istediğinizi yapabileceğiniz sunucudur . + olarak polis araçlarını kullanabiliyorsunuz ama belli zamanlarda geliyor.

Hocam bu arada şunu sorayım bu arkadaş size ne zaman kafa attı oyunda? Yeni ise şuan da freeroam server olmadığı için öyle bir şey mümkün değil , keklemiştir sizi.

Geri
Yukarı