Etsy güvenilir midir?

Daha fazla  
Kız arkadaşıma bir bileklik almak istedim. Bir satıcı var bileklik çok hoş görünüyor ve anlamlı. Sizce güvenilir midir? Alınır mı? Pek bir zamanım yok değişim vb. sıkıntıları ile uğraşmak hiç istemem. Linki aşağı salladım.

Etsy sitesinde insanlar e ticaret yapıyor bizim sarı site gibi. Etsy güvenilir de satıcı önemli.

Bunu bulmazsın başkasını bulursun. Harçlığınla alıyorsan yine eyvallah ama 18 yaşının üstündeysen en azından bir so Chic'e falan gidip almanı öneririm.
Bu bileklik çok değerli hocam kesinlikle bunu almalıyım bileklik bahane yani yüklediği anlam büyük. Sadece şunu sormak istiyorum gümrükte falan sorun yaşar mıyım yoksa 650 TL versem direkt bana ulaşır mı?

Görüşlere bakacak olursam eğer bot değillerse güvenilir gibi duruyor.
Hocam gümrükte ekstra para ödemem gerekir mi yoksa kargo ile 650 TL tutuyor bu kadar mı ödicem?

Bu bileklik çok değerli hocam kesinlikle bunu almalıyım bileklik bahane yani yüklediği anlam büyük. Sadece şunu sormak istiyorum gümrükte falan sorun yaşar mıyım yoksa 650 TL versem direkt bana ulaşır mı?

Hocam gümrükte ekstra para ödemem gerekir mi yoksa kargo ile 650 TL tutuyor bu kadar mı ödicem?

Tüm vergiler dahil diyor ama gümrük vergisinden emin değilim.

Geri
Yukarı