EU WEST sunucusunda Challenger var mı?

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba,

Bu sunucuda challenger olmasa bile master, grandmaster birisi var mı? Benim league of legends oyununda hiç arkadaşım yok. Hep yalnız oynadım. Tüm maçlarımı solo q attım. Bu seviye iyi bir oyuncuyla konuşmak ve sorular sormak isterim. Discordumu verebilirim. Bilmediğim ince şeyler vardır elbet oyunda. Her şeyi yapsam bile yanlış yaptığım, bugüne kadar farkında olmadığım bir şeyler olmalı bu oyunda. Eğer farkında olsaydım sonuçta EUW sunucusunda Challenger olurdum.

Oynadığım rol : Orman
Şampiyon havuzum ise zac, skarner, sejuani, rammus, volibear, rengar, ekko, graves, hecarim dışında her orman şampiyonunu oynarım.
Son zamanlarda hiç gragas ve lee sin vakit ayırmadığımdan o şampiyonlarada güvenmem.
Elise, Evelynn, Kha'zix, Jarvan, Vi, Olaf, Nocturne, Trundle, Rek Sai gibi şampiyonlara güvenirim.

Benim istediğim aslında oyunu çok iyi bilen birisinin yardımseverlik yapıp koç olması :)
Var mı böyle birisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vardır illa ama bedavaya koçluk yapar mı bilmem :D Sonuçta o seviyede ciddi koçluk yapanların saatlik fiyatlarına bakarsan dudağın uçuklar o derece. Onun dışında eğer ligin çok yüksek değilse TR'de Dia 1'im. 2-3 aydır oyunu pek oynamıyorum ama en azından Dia olmana yardım edebilirim.

Vardır illa ama bedavaya koçluk yapar mı bilmem :D Sonuçta o seviyede ciddi koçluk yapanların saatlik fiyatlarına bakarsan dudağın uçuklar o derece. Onun dışında eğer ligin çok yüksek değilse TR'de Dia 1'im. 2-3 aydır oyunu pek oynamıyorum ama en azından Dia olmana yardım edebilirim.

Discord var mı?

Böyle birşeyi özel de değilde twich yada youtube da bulabilirsin. Ben zamanında bjergseni izlerdim. Onun oynadığı heroyu nasıl kullandığını nasıl wardladığını nasıl roamladığını öğrenmeye çalışırdım. Bayada ilerlemiştim oyunda bronzdan plat a tabi hiç moba geçmişi olmayan biri için baya bir yükselişti benim için. Sende daha iyi oynamak için pro veya üst düzey oyuncuları anlamaya çalışabilirsin. Onların soloq maçlarını izleyerek.

Böyle birşeyi özel de değilde twich yada youtube da bulabilirsin. Ben zamanında bjergseni izlerdim. Onun oynadığı heroyu nasıl kullandığını nasıl wardladığını nasıl roamladığını öğrenmeye çalışırdım. Bayada ilerlemiştim oyunda bronzdan plat a tabi hiç moba geçmişi olmayan biri için baya bir yükselişti benim için. Sende daha iyi oynamak için pro veya üst düzey oyuncuları anlamaya çalışabilirsin. Onların soloq maçlarını izleyerek.

Şu an 41 win 11 losem var ve hiç duo q girmedim. Yani baya iyi oyuncuyum aslında. Neden eu west challenger değilim de elmas 2-masterım. Neden daha ötesi olmuyor diye sormak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı