EU West'e geçmeyin

Mr. KEY

Kilopat
3 yıl önce bıraktığım LoL'e arkadaşlarımın ısrarları üzerine yeniden başladım. Türkiye sunucusunda ortalama elmas Master arası bir elom var. Türkiye sunucusunda acayip fazla küfür döndüğü ve trolledikleri için EU West'e geçtik. Tabii geçince ligimiz sıfırlandı ve gümüşten başladık. Ama TR sunucusunda elmas Master arası takılırken West'te gümüşten çıkamıyoruz 😁 West'te küfür dönmüyor ama çok kötüler özellikle alt liglerdekiler. Şampiyon ve oyun bilgileri sıfıra yakındır. Arkadaşımla Duo giriyoruz ama diğer laneler acayip kötüler. Önceden kötü olanları da sırtlayıp taşıyabiliyorduk ancak bu sezonda böyle bir şey mümkün değil. Bunu da TR'den West'e geçmeyi düşünen arkadaşlar için yazıyorum. Geçmeyin paranızı çöpe atmayın. TR'de küfür olmasa oyunlar çok çok daha iyi geçiyor.
LoL'ü niye bıraktığımı tekrar hatırlamış oldum. Ruh sağlığınız için bu oyundan uzak durun derim 😂 Selametle arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Transfer ACC'ın olduğu için elo kasmak normale göre daha zor, pat diye çıkamazsın zaten TR'ye benzemez orası. Her sunucunun challenger rank top 3 elosunu gören TF Blade bile her sunucunun elmasa kadar oyununun aynı olduğunu söylüyor.

Her türlü insan kitlesinin bulunduğu oyunda "EU West'e geçmeyin, TR'ye geçmeyin" demek yanlış, bana kalırsa açık ara yetenekli değilsen veya profesyonel anlamda bir şeyler düşünmüyorsan kesinlikle eğlencesi olmayan ve oynanmaması gereken bir oyun.

Ben oyunumda küfür görmek istemiyorum.
Birini susturduğum için koridoruma gelmesini istemiyorum.
Kafama soru işareti yemek istemiyorum.

West'de de, TR'de de bronzum. TR Esnek'te Altın olup TR defterini kapatıp tekrar Weste döneceğim.

West'in ortamı daha iyi. Ama oyun kalitesi gümüş. Ne bekliyorsun ki?

Ben oyunumda küfür görmek istemiyorum.
Birini susturduğum için koridoruma gelmesini istemiyorum.
Kafama soru işareti yemek istemiyorum.

West'de de, TR'de de bronzum. TR Esnek'te altın olup TR defterini kapatıp tekrar West'e döneceğim.

West'in ortamı daha iyi. Ama oyun kalitesi gümüş. Ne bekliyorsun ki?

Oda biraz sıkıntı. Ama en iyisi Discord'tan 5 kişi toplayıp rank kasmak. Şahsen Discord'tan arkadaşlarla girince zevkli olabiliyor. Hatta arkadaşlarla ilginç taktikler deniyoruz.

Pek inandirici gelmedi, TR`de Master olup da West`te Silver`den cikamaman. 2 ihtimal var, ya boostedsin yada Master elo oyuncusu degilsin.
Tr de masterım demedim. Elom elmas ile master arasında. Bu arada oynuyorum sürekli en azından Tr sunucusunda böyleydi. Hesap aktarımı yaptığımız için zaten biraz daha zor lig atlamak.
Westte gümüşten çıkamıyoruz demekle 8- 10 maçta plata gelemedik 0 a 10 oynayıp AFK kalanlardan dolayı. Normalde çok kolay çıkabilmem gerekirdi onu demeye çalışıyorum.
Transfer ACC'ın olduğu için elo kasmak normale göre daha zor, pat diye çıkamazsın zaten TR'ye benzemez orası. Her sunucunun challenger rank top 3 elosunu gören TF Blade bile her sunucunun elmasa kadar oyununun aynı olduğunu söylüyor.

Her türlü insan kitlesinin bulunduğu oyunda "EU West'e geçmeyin, TR'ye geçmeyin" demek yanlış, bana kalırsa açık ara yetenekli değilsen veya profesyonel anlamda bir şeyler düşünmüyorsan kesinlikle eğlencesi olmayan ve oynanmaması gereken bir oyun.

Ben başlığı EU West ile TR sunucusu karşılaştırma olarak yazmıştım. Sevgili moderatörlerimiz kafalarına göre değiştirmişler. EU West'e geçmeyin ya da TR'ye gelmeyin demek bana göre de yanlış. İsteyen istediği yerde oynasın.

Hocam siz TR'nin Silver'ını görün bir de derim. Dua edin West'in Silver'ına.
Niye öyle diyorsunuz abi oynayamıyoruz işte o kadar iyi, bence sizi o seviyedeki insanlarla aynı oyuna koyan sisteme sövün biraz :) benim suçum ne oynamaya çalışıyorum elimden geldiğince :)

Yeni konular

Geri
Yukarı