EU3 için ingilizce şart mı?

Muhammet3210

Picopat
Merhaba, EU3 oyununu hazır indirimdeyken satın almayı düşünüyorum fakat ingilizcem iyi değil. Bu oyunu oynamak için orta dereceli bir ingilizce mi gerekiyor yoksa basit seviye mi?

İsminde hayır yok. Neyse beyler madem yüksek seviye ingilizce istiyor almamayayım. Aslında ingilizcem çokta kötü değil anlamadığım yerleri çevirerek oynayabilir miyim?
Hocam bu gün HOİ4 almıştım. İngilizcem iyi denebilir, fakat çeviriye bakmadan neredeyse hiç bir şey anlamadım. Sabırlı biri iseniz alabilirsiniz. HOİ4 ilk girdiğimde baya karışık gelmişti, şimdi biraz anladım oyunu. Yani, boş zamanınız bolsa alabilirsiniz. Öbür türlü baya zamanınızı alacaktır.

Hocam bu gün HOİ4 almıştım. İngilizcem iyi denebilir, fakat çeviriye bakmadan neredeyse hiç bir şey anlamadım. Sabırlı biri iseniz alabilirsiniz. HOİ4 ilk girdiğimde baya karışık gelmişti, şimdi biraz anladım oyunu. Yani, boş zamanınız bolsa alabilirsiniz. Öbür türlü baya zamanınızı alacaktır.
Hocam konuyla alakasız ama HOI4 oynarken hileyi aşırı kullanmayın sonra öğrenmeniz dahada zorlaşıyor. Benim şuan 200 saatim var oyunun %60-70'ini öğrendim diyebilirim. İlk 70 saat full hile ile oynadım fakat çok az öğrendim

Geri
Yukarı