EU4'te Avusturya savaşa katılmadan nasıl ilhak edilir?

strategyturk12

Zeptopat
Daha fazla  
Selam. Ben EU4 oyuncusuyum Almanya'dan bir ülke oynuyorum bir ülkeye savaş açtığımda Avusturya ve bütün birlik bana giriyor. Bu durum beni sinir ediyor. Nasıl Avusturya'yı savaşa dahil etmeden ülke ilhak edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Ben EU4 oyuncusuyum Almanya'dan bir ülke oynuyorum bir ülkeye savaş açtığımda Avusturya ve bütün birlik bana giriyor. Bu durum beni sinir ediyor. Nasıl Avusturya'yı savaşa dahil etmeden ülke ilhak edebilirim?
HRE Sınırları içerisinde herhangi bir ülkeye saldırırsan Avusturya anında yetişiyor zaten. Almanya'nın kuzeyinde kalan ülkelere saldırmaya çalış, harita modlarından görebilirsin hangi ülkelerin HRE içinde olduğunu.

HREE olduğu için imparatorluk içindeki savaşlara dahil oluyordur. Uygun zamanı kollamanız lazım, hızlı bir yol gelmedi aklıma. Misal müttefik olup bi' savaşa çağırın, sizle beraberken diğerini patates edin.

Hre içinde ki bir ülke isen claim oluşturduktan sonra Avustralya savaşa katılmayacaktır.(saldırdığını ülkenin müttefiki değilse)

Hree olduğu için imparatorluk içindeki savaşlara dahil oluyordur. Uygun zamanı kollamanız lazım, hızlı bir yol gelmedi aklıma. Misal müttefik olup bi' savaşa çağırın, sizle beraberken diğerini patates edin.

İmparatorla birlikte savaşırken Hre'den bir ülkeye savaş ilan edilmiyor.

Hre icindeki secmen ülkelerle ittifak olman, olamadıklarının baskentini ele gecirmen neticesinde hre yi yıkman lazım. O zaman rahat rahat ilerlersin

Yeni konular

Geri
Yukarı