Euro 6 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben artık gülüyorum. Money money.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yav arkadaş şu konuları gördükçe çıldırıyorum, ellerim titriyor, gözüm dönüyor. Şunlar ne zaman çift hanelere ulaşacak? Artık cidden sıkıldım. Euro ve dolar 10 olsun kapansın bu iş. Ha bu durur mu, hayır. Her şey ithalat. Tam seviniyoruz satış yapacağız diye yapamıyoruz. ATAK helikopteri mesela. Satamadık. Ancak ben gelecek nesil için üzülüyorum. Bundan bir 3 sene sonra, 4 çocuklu asgari ücret ile geçinen ve kirada yaşayan bir ailenin sonu ne olur Allah bilir...

IMG_7716.JPG

Gülüyorum çünkü şu son seçimlerden sonra anladım ki bizim ülkemiz rezilliği yoksulluğu ezilmeyi seviyor diyecek çok şey var da tat kaçırmaya gerek yok Avrupa bizi kıskanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür konuları milleti yeniden sinirlendirmek ve kargaşa çıkarmak için bilerek açıyorsunuz. Haftada en az 3 tane bu tür konu oluyor. Ne yapalım yani? Euro, Dolar lütfen düş yakamızdan diye bağıralım mı?
E tabi bizim elimizden bir şey gelmiyor. Ama bu tür konu açmamanızdan yanayım. Sinirler hat safaya çıkıyor.

Bu tür konuları milleti yeniden sinirlendirmek ve kargaşa çıkarmak için bilerek açıyorsunuz. Haftada en az 3 tane bu tür konu oluyor. Ne yapalım yani? Euro, Dolar lütfen düş yakamızdan diye bağıralım mı?
E tabi bizim elimizden bir şey gelmiyor. Ama bu tür konu açmamanızdan yanayım. Sinirler hat safaya çıkıyor.
Tamam o zaman söyle haber kanallarına konuşmasınlar güncel kur'u. Mantığın güzelmiş dostum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı