Euro Truck Simulatör 2 Gold FPS düşmesi

Çok garip benim arkadaşımın sistemi İntel Core i5 4 gb ram Gtx650 Ti ekran kartı hiç kasma yok dönmelerde şehirde falan seninki çok garip bir durum. FPS düşmesi hiç olmuyor gişelerde falan

Vallahi o da güzel, bende ekran kartını satıp gtx650 ti alayım hemen. Kasamda 5 tane fan var ve hepsi çalışır halde işlemci sıcaklığı yükte en fazla 50 derece gördüm o da crysis3 oyununda. Ekran kartı sıcaklığım 50 dereceyi görüyor Ets2 oyununda. Modluk bir olay değil bütün modları sildim yeni profil açıp yine denedim hiç bir zaman durum değişmedi. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bütün oyunlarda ultra ayarlarda oynuyorum. Ama işin garipliği her oyunda frame düşmesi denilen illet var bende. Power değiştiricem hiç bir zaman çözülmüyücek bir sorunmuş gibi geliyor bana.

Valla oda güzel bende ekran kartını satıp gtx650 ti alayım hemen. Kasamda 5 tane fan var ve hepsi çalışır halde işlemci sıcaklığı yükte en fazla 50 derece gördüm oda crysis3 oyununda. Ekran kartı sıcaklığım 50 dereceyi görüyor Ets2 oyununda. Modluk bir olay değil bütün modları sildim yeni profil açıp yine denedim hiç bir zaman durum değişmedi. :)
İlk profili falan belgelerden sil taşı falan sonra oyunu kökten sil ve tekrar yükle.

Yok kardeşim dediklerinide yaptım hiç bir şey fayda etmiyor. Benim genel olarak var bu lanet frame düşmeleri. 600 wat psu yetmiyor heralde. Birde darboğaz olayını anlıyormusunuz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı