Euro Truck Simulator 2 Cheat Engine'den para hilesi yapınca olmuyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kerem Şahinnnn

Decapat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Gtx 1650
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600H with Radeon Graphics
Merhaba, ETS 2 oynarken Cheat Engine'den para basayım dedim paramı 87K'ya çektim ama bütün yapmam gerekenleri yapmama rağmen hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ETS 2 oynarken Cheat Engine'den para basayım dedim paramı 87K'ya çektim ama bütün yapmam gerekenleri yapmama rağmen hata veriyor.
Ben şöyle yapıyorudum parayı yazıp sonra çıkan parametleri alt kısmı aktarıp hepsi ctrl+a yapıp para kısmını sağ mouse tuşuna tıklayıp parayı düzenliyorsun sonra oyuna giriyorsun çık kısmına geliyorsun oyun otomatik kayıt oluyor. Oyunu tekrar başlatıp girdiğinde para gözüküyor.

Merhaba. Bende yapamadığım için bu konuya baktım fakat çözdüm. Para birimini euro yaptım denedim oldu.

Merhaba. Bende yapamadığım için bu konuya baktım fakat çözdüm. Para birimini euro yaptım denedim oldu.
Sağol kanka bir kaç farklı siteye baktım, video izledim ancak yapamadım. Senin dediğin Euro işinden sonra ancak yapabildim. teşekkürlerr <3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…