Çözüldü Euro Truck Simulator 2 para hilesi yapma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
14
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, öncelikle belirteyim ki TruckersMP para hilesine müdahale etmiyor, uzun zamandır hazır save kullanıyorum fakat artık eskisi kadar hoşuma gitmemeye başladı. İstatistiklerin yanlış olmasını artık istemiyorum, hazır Steam Cloud ile kaybolma riskini en aza indirmişken kendime yeni bir hesap yapmak istiyorum ama para hilesi yapmanın kolay bir yolunu arıyorum.

Cheat Engine dışında bir fikriniz var mı?

Çözüm
Hile yapmak yerine mod yüklüyorum ben, 5 bin kazanacağım seferden 750 bin kazanıyorum. Tavsiye ederim. 🙂
Bende tam onları sormuştum az önce. :D

Gerçekten işe yarıyorlar mı?
Yarıyorlar, şimdi hangi modlar olduğunu hatırlamıyorum ama 2-3 modu aynı anda kullanıp modların parayı katlamasını birleştiriyordum.

1. Modun 3e katladığı parayı 2. Mod 5e katlıyordu bu sayede 15 katına katlamış oluyordum.

Yarıyorlar, şimdi hangi modlar olduğunu hatırlamıyorum ama 2-3 modu aynı anda kullanıp modların parayı katlamasını birleştiriyordum.
Level için olanı var mıdır?

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Filo kurmak güzel görünsede filo kurmayı düşünmüyorum. Çünkü bütün tırlar ve dorseler kişisel olucak. Steam'de bazı ekonomi modları bulunmakta, bunlar nasıldır?

Umm... yazıyı okudunuz mu?
Değişim yapabiliyorsunuz, tırlar arasında istediğiniz çalışana istediğiniz tırı verebiliyorsunuz.

1. Save dosyasına giderek game dosyasını not defteri ile birlikte açın ve arama kısmına "money_account:" yazarak aratın.

2. Bulunan satırın yanında para miktarınız olucak o miktarı silip yerine en fazla 9 haneli bir sayı yazın "örnek: 999999999"

3. Yazdıktan sonra kayıt edip çıkın.

Bu da seviye için.

1. Save dosyasına giderek game dosyasını not defteri ile birlikte açın ve arama kısmına "experience_points:" yazarak aratın.

2. Bulunan satırın yanında seviye biriminiz olucak o miktarı silip yerine en fazla 6 haneli bir sayı yazın "örnek: 115698" (bunun en fazla kaç seviye desteklediğini bilmiyorum.)

3. Yazdıktan sonra kayıt edip çıkın
Reis save dosyası nerede?

Geri
Yukarı