Çözüldü Euro Truck Simulator 2 direksiyon fare olarak görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

ŞahinKaracaa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün Euro Truck Simulator 2 yükledim uzun zaman sonra fakat beklemedigim bir sorun yaşadım. Oyun kurulumunda veya giriş ekranında hiç fark etmeksizin oyun direksiyonu fare olarak görüyor ve imleci aşagı dogru cekiyor. Direksiyonu sağa çekersem sağ, sola çekersem sola götürüyor fareyi. Bunun çözümü nedir bilen var mı?

Hocam merhaba, oyunu klavye ile mi oynamak istiyorsunuz?

Merhaba, bugün Euro Truck Simulator 2 yükledim uzun zaman sonra fakat beklemedigim bir sorun yaşadım. Oyun kurulumunda veya giriş ekranında hiç fark etmeksizin oyun direksiyonu fare olarak görüyor ve imleci aşagı dogru cekiyor. Direksiyonu sağa çekersem sağ, sola çekersem sola götürüyor fareyi. Bunun çözümü nedir bilen var mı?
Hocam sürüsünü kurabilirsiniz direksiyonun veya ayarlardan yapabilirsiniz.

Hocam oyunu direksiyon seti ile oynamak istiyorum fakat direksiyon setinin mouse olarak görüyor oyun değişik bir durum.

Hepsi güncel diğer oyunlarda hiçbir sıkıntı yok sadece ETS de yağıyor bunu.

Hocam hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım fakat direksiyon setinizin modelini internette aratarak sorun çözümlerine bakabilirsiniz, belki bir yardımı dokunur.

Hocam hiç böyle bir hatayla karşılaşmadım fakat direksiyon setinizin modelini internette aratarak sorun çözümlerine bakabilirsiniz, belki bir yardımı dokunur.

Oyunu silip yükledim sorun çözüldü teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı