Euro Truck Simulator 2 direksiyon seti ayarları

• Konuyu başlatan fatih52
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 35B
Bu resimlerde hangi ayarları yapmam gerekiyor arkadaşlar.
Euro Truck Simulator 2.2.jpg
Euro Truck Simulator 2.1.jpg

Bu resimlerde hangi ayarları yapmam gerekiyor arkadaşlar.Eki Görüntüle 29217 Eki Görüntüle 29216

Gerçek otomatik yap ve vitesi ileri, geri yapma tuşlarını ata tuş ayarlarından. Tuş ayarlarını yap öncelikle, mesela gaz ayarını yapmak için butona tıklayacaksın daha sonra pedala basacaksın. Onları yaptıktan sonra 2. resimdeki yerden de rahat oynayabileceğin şekilde hassaslık ayarını yapacaksın.

Berker Güngör'ün ETS2 oynadığı bir set vardı o süperdi. Bende de 1 tane var pedaldan gazı köklüyorum ama oyunda köklenmiyor yarım gaz yapıp yavaş yavaş hızlanıyor. Ben de kaldırdım attım kenara aylardır duruyor öyle.

Şu an direksiyon çalışıyor sorun yok. Ancak Gaz ayarına tıkladığım zaman gaz pedalına basıyorum. Ama galiba atama yapmıyor.

Şöyle söyleyeyim pedalı atamak için gaz pedalına basıyorum ama bir atama olmuyor. Direksiyondan da bir tuşa basıyorum yine olmuyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı