Euro Truck Simulator 2 ekranda siyah çizgi gidip geliyor

hamit778496

Femtopat
Merhaba, Steam'den ETS 2 indirdim. Oyuna giriyorum bir sorun yok, FPS gayet güzel. Kasma donma yok fakat ekranda siyah çizgi gidip gidip geliyor, çok hızlı şekilde, sorun nerede olabilir?

Teknik bir sorun ise sistemi 2 hafta önce toplamıştım. Bilgisayarı özellikleri;

İşletim sistemi: Windows 10 Pro lisanslı.
Anakart: B550 Tomahawk.
İşlemci: Ryzen 7 3700X.
Bellek: Corsair Vengeance RGB Pro 2x8GB 3200MHz bellek.
Ekran kartı: MSI GTX 1660 Super Gaming X.
Depolama: WD 240GB SATA SSD.
Güç kaynağı: Corsair RM750X.

Monitörde sıfır aldım diğer oyunlarda siyah çizgi olmuyor AOC C24G1 144Hz 1ms monitör var,
Hatanın maalesef fotoğrafını çekemedim çünkü çok hızlı gidip geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mod Kullanmıyorum Türkiye haritası ve romanya felan vardı 33tl satın aldım onun dışında bir şey yok
Monitör Freesync destekli Ekran kartı Nvdia ama Ben bu monitörü adaptif sync olarak ayarladım nvdia ayarlarında da Gsync uyumlu gözüküyor ve hiçbir oyunda bu sorun yok sadece Ets2 de var

Mod Kullanmıyorum Türkiye haritası ve romanya felan vardı 33tl satın aldım onun dışında bir şey yok
Monitör Freesync destekli Ekran kartı Nvdia ama Ben bu monitörü adaptif sync olarak ayarladım nvdia ayarlarında da Gsync uyumlu gözüküyor ve hiçbir oyunda bu sorun yok sadece Ets2 de var
Oyun ayarlarından yapın demek istedim.

Vsync sürekli açık zaten oyun dosyalarındamı bir sorun var acaba
Arkadaşlar Ben bu Nvdia ayarlarını Unlost ayarları gibi yaptım ondan olabilirmi acaba daha fazla akıcı olsun diye doğrumu yaptım yanlışmı bilmiyorum
Yaw zaten ekran kartın iyi neden daha fazla fps için kaliteyi düşürüyorsun. Geri dengeli ye al bence.

Geri
Yukarı