Euro Truck Simulator 2 gerçekçi ayarlar ve mod önerisi

Donkobus

Hectopat
Daha fazla  
Oyuna yeni başlayacağım. Oyunu gerçekçi yapan modlar nelerdir? Ayrıca oyun içindeki görüş açısının gerçeğe en yakın ayarı nedir?

Ben açıyı 73 derece civarında kullanıyorum. Çok düşürenler oluyor ama gösterge ile gidilmesi daha saçma oluyor. Yol bilgisayarı ve ses modu indirebilirsin, ses işi sıkıntılı biraz her zaman güncellemiyorlar.

Oyuna yeni başlayacağım. Oyunu gerçekçi yapan modlar nelerdir? Ayrıca oyun içindeki görüş açısının gerçeğe en yakın ayarı nedir?

Vallahi kanka ilk başta söyleyeyim eğer ki tır sürmeyi otobüs sürmeyi seviyorsan tam sana göre oyun mod olarak YouTube'a hilmi şahin mod yaz çok güzel modlar var. Gerçekçilik açısından pek önerebileceğim bir şey yok fakat oyunu klavye ile oynarsan tadı çıkmıyor, direksiyon olursa mükemmel.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim önerim öncelikle Xeon far modu çünkü normal farlar bana göre düşük bir seviyede ışık veriyor(kısalarda). Ayrıca iklim modları güzel olabilir eğer hoşuna giden bulabilirsen.

Kesinlikle tıra her aksesuarı takma. Hatta mümkünse sade bırakmaya çalış. Bazı yerlerine küçük dokunuşlar yap. Trafiği biraz fazla yap gerçekçi olsun. Ses modları kullan. Tabii ki de grafikleri de en yükseğe almaya çalış.(PC yetiyorsa) Grand utopia gibi harita modları kullanırsan oyundan aldığın zevk çok artacaktır.

Geri
Yukarı