Euro Truck Simulator 2 mod önerisi

letranger

Kilopat
Daha fazla  
Ben zor yollar, kötü hava şartları istiyorum ama hep kaymak gibi yollar var. Gece hava tam kararsın istiyorum, doğru düzgün kararmıyor. Yağmur yağınca önümü zor göreyim istiyorum, görüş çok kesilmiyor. Sözün özü şartları zorlaştıracak mod vs. biliyor musunuz?

Bir de işlemci 67-80 derece arasında bu oyunda. Oynarken hevesimi kaçırıyor. Var mı bu sıcaklıklara ulaşan?

Yeni topladığım sistem. Her şey fulde tamam ama bu oyuna gene de yüksek gibi geliyor. ortalama 75, sekseni de görüyor 67'yi de.

ryzen 3600 5700xt sistem. AMD'nin ısınacağını biliyordum ama ne bilim bu kadar da ummuyordum.

Parlaklığı ayarlardan düşürmeyi deneyin. Sadece farları ve göstergeleri görüyorsunuz.

Gündüz geri açmam gerekir bu sefer. Bunları gerçekçi bir şekilde sunan mod varsa onu bulmak istiyorum. özellikle de dar ve engebeli yollar...
Ben

Sıcaklık yük altındaki bir bilgisayar için iyi dert etme.

Alışkın olmadığım için sorun varmış gibi hissediyorum hep. Uzun vadede sistem ömürünü kötü etkiler mi acaba?

Gündüz geri açmam gerekir bu sefer. Bunları gerçekçi bir şekilde sunan mod varsa onu bulmak istiyorum. özellikle de dar ve engebeli yollar...

Alışkın olmadığım için sorun varmış gibi hissediyorum hep. Uzun vadede sistem ömürünü kötü etkiler mi acaba?
Ya gerçekten benim de ihtiyacım var zor yollar, gece aşırı karanlık olsun. İnternette araştırmaya devam ediyorum.

Ya gerçekten benim de ihtiyacım var zor yollar, gece aşırı karanlık olsun. İnternette araştırmaya devam ediyorum.

Oyun harika ama bu yanı çok eksik. O kadar DLC yapıyorlar neden bunu yapmıyorlar hayret. Zor yollar koysalar kaza fiziğini geliştirseler tadından yenmeyecek.

Oyun harika ama bu yanı çok eksik. O kadar DLC yapıyorlar neden bunu yapmıyorlar hayret. Zor yollar koysalar kaza fiziğini geliştirseler tadından yenmeyecek.
Böyle bir map buldum, ilgimi çekti ama tüm DLC'leri istiyormuş, bende bir kaç tane eksik var :(

Geri
Yukarı