Euro Truck Simulator 2 konvoy sırasında gecikme oluşuyor

adigemehmet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Az önce bilgisayarıma ETS 2'yi yükledim ve kuzenlerimle girmek için oyun içinden konvoya katıldım. Konvoya katılmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu. Hiç drop girmiyordu. Ancak konvoya katıldıktan sonra oyunuma sürekli olarak drop girmeye başladı. Bunun bir çözümü var mıdır?

Merhaba. Az önce bilgisayarıma ETS 2'yi yükledim ve kuzenlerimle girmek için oyun içinden konvoya katıldım. Konvoya katılmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu. Hiç drop girmiyordu. Ancak konvoya katıldıktan sonra oyunuma sürekli olarak drop girmeye başladı. Bunun bir çözümü var mıdır?

İnternet ile alakalı mı yoksa sistem ile mi? İnternetse üstteki arkadaşın dediği gibi. Sistemse sistemin yetmiyordur bu yüzden kasıyordur. Amca bence internettendir.

İnternet ile alakalı mı yoksa sistem ile mi? İnternetse üstteki arkadaşın dediği gibi. Sistemse sistemin yetmiyordur bu yüzden kasıyordur. Amca bence internettendir.

Hocam bilmiyorum sistemle alakalı olacağını sanmıyorum ancak internetten bu kadar etkiler mi çünkü çok ms yok bende ayrıca diğer oyunlarda internet sorunu yaşamıyorum.

Konvoy'un başarısı açan kişiye bağlıdır. İnterneti kötüyse açanın diğer kişiler de nasibini alır.

Konvoylara tıkladığım anda drop girmeye başlıyor geri toparlayamıyorum.

Geri
Yukarı