Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Hata

ersoz78

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bi hevesle "multiplayer oyniyacam die aldım oyunu saçma sapan halar veriyor sürekli.
Multiplayere girdim heryere üye oldum zaten giriş yaparken sorun yaşamadım. Oyuna İLK girdiğim andan beri
KIRMIZI RENKTE bunlar yazıyo (sol alt tarafta) (Sağ üst tarafta Offline yazıyor)
"Connecting to EU#1 server (It may take some time)
Connection with server has been broken
You will automaticlly reconnected within next 10 seconds"

Ban yada kick yediğimi sanmıyorum çünkü ilk girdiğim zamanda bunu diyodu daha hiç araba sürmediğim halde bunu diyodu bu yüzden ban yemiş olamam

Yardımlarınızı bekliyorum..

Ets2'ye yeni MP güncellemesi geldi bu akşam 18:50 de ve o güncellemede sorun var kimse şuan oyuna giremiyor arkadaşlarımla da konuştum onlarda giremiyor. Kısa zamanda düzelecektir bu sorun.

Katılıyorum ilk güncelleme dün gelmişti akşam hesap kayıtı yapmak istedim ama site o kadar yoğunduki zaman aşımı hatası alıyordum bu sabah girdiğimde çok sakindi ve işimi hemen gördüm oyuna girdim. Kısacası zamanla düzelir yarın bir daha deneyin. Sorun varsa tekrar güncelleme gelecektir. Dün gelen güncellemede de yükü bıraktığınızda oyundan atıyordu bu akşam güncelleme geldi ve online olma sorunu var bununda güncellemesi gelir kısa zamanda :).

Sunucu yoğun arkadaşlar az önce oyunda bekledim ve Online oldum ben.

Oyunun server ı yoğun olabilir. Onun dışında İnternet bağlantın yavaş olabilir. Adil kotayı geçtiğim hızım yavaşladığı zaman bende de aynı sorun oluyordu geç bağlanıyor sadece.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı