Euro Truck Simulator 2 Nasıl Hızlı Seviye Atlanır ?

fuzix07

Kilopat
Arkadaşlar oyunda iyi tırları satın alabilmek için seviyemizi yükseltmemiz gerekiyor. Tekli başkasının işlerini yaparak mı yoksa kendim ucuzundan bir tır alip kendi işlerimi yaparak mı daha hızlı seviye atlayabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzgün sürüp olabildiğince hasar almaman, zamanında ulaştırman, uzun yol yükleri alman, yükü bırakırken kendin park etmen ve yeteneklerden ADR yükleri, hassas ya da değerli yükleri açıp onları götürüp getirerek daha hızlı seviye atlayabilirsin.

Arkadaşlar oyunda iyi tırları satın alabilmek için seviyemizi yükseltmemiz gerekiyor. Tekli başkasının işlerini yaparak mı yoksa kendim ucuzundan bir tır alip kendi işlerimi yaparak mı daha hızlı seviye atlayabilirim? Yardımcı olur musunuz?
Eğer illa çok hızlı atlamak istiyorum diyorsan Full Save kullanabilirsin veya Cheat Engine gibi programlar kullanabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı