Euro Truck Simulator 2 Oynanır mı?

Sürekli güncellenen, gerek tek gerekse çok oyunculu, dinamik bir oyun. Bence mutlaka oynanır. Fakat modlarla tadı ayrı çıkıyor. Oyunun bir ton modu var, otomatik kapıların açılma animasyonunu değiştirmekten tutun da değişik arabalara, gerçekçi yağış düzenlemelerine kadar.

Denemenizi öneririm. Yapacağınız sağlam mod eklemeleri ile tadı ayrı bir güzel olabiliyor.

Arkadaşlar sizce oynanır mı?
Sistemim biraz üstünde kalıyor çok iyi yani sizce bu zamanda bu oyun oynanır mı?
Teşekkürler.

Kesinlikle oynanır. Truckers MP de 450 küsur saat oynadım, şimdi de resmi multiplayer geldi onu yükledim oradan devam edeceğim. Klavyeyle pek güzel değil ama idare eder. Ama direksyon setiyle oyun çok cok iyi oluyor. Direksyon yoksa fare ilende oynanabilir klavyeden daha iyi oluyor.

Kesinlikle oynanır. Truckers MP de 450 küsur saat oynadım, şimdi de resmi multiplayer geldi onu yükledim oradan devam edeceğim. Klavyeyle pek güzel değil ama idare eder. Ama direksyon setiyle oyun çok cok iyi oluyor. Direksyon yoksa fare ilende oynanabilir klavyeden daha iyi oluyor.

Şu an oyun yükleniyor 5 GB yüklendi resmi MP için ekstra yükleme yapmak zorunda mıyım?

Geri
Yukarı