Çözüldü Euro Truck Simulator 2 oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Arkadaşlar merhaba. Bu başlıkta bahsettiğim sorun birkaç hafta önce de oluyordu, düzelmeyince paylaşmak istedim. Oyuna giriyorum, sorunsuz şekilde açılıyor ve önüme profillerin olduğu sayfadan profilime girince oyun biraz yüklenip hiçbir hata vermeden kapanıyor ama TruckersMP'den girdiğimde oyun sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sebebi nedir?

Çözüm
Arkadaşlar merhaba. Bu başlıkta bahsettiğim sorun birkaç hafta önce de oluyordu, düzelmeyince paylaşmak istedim. Oyuna giriyorum, sorunsuz şekilde açılıyor ve önüme profillerin olduğu sayfadan profilime girince oyun biraz yüklenip hiçbir hata vermeden kapanıyor ama TruckersMP'den girdiğimde oyun sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Sebebi nedir?

Mod kaynaklı muhtemelen.
Modları devre dışı bırak ve belgelerimdeki dosyadan Config.CFG dosyasını sil.

Mod kaynaklı muhtemelen.
Modları devre dışı bırak ve belgelerimdeki dosyadan Config.CFG dosyasını sil.

Çözüm

Geri
Yukarı