Euro Truck Simulator 2 Steam kodu 29.80 TL

Hocam siz atılan linke harbiden bakmıyorsunuz.

Şimdi okudum hocam :) Kusura bakmayın. Teşekkür ediyorum.
"Son olarak "Alışverişi Tamamla" butonuna bastığınızda size en uygun ödeme yöntemini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemenizin onaylanması sonucu aldığınız oyun anahtarı anında hesabınıza tanımlanmış olacak ve sağ üstteki "Hesabım" sekmesinden görüntülenebilir olacaktır. Sonrasında key'inizi ilgili platformda aktif ederek oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz."

Şimdi okudum hocam :) Kusura bakmayın. Teşekkür ediyorum.
"Son olarak "Alışverişi Tamamla" butonuna bastığınızda size en uygun ödeme yöntemini seçip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemenizin onaylanması sonucu aldığınız oyun anahtarı anında hesabınıza tanımlanmış olacak ve sağ üstteki "Hesabım" sekmesinden görüntülenebilir olacaktır. Sonrasında key'inizi ilgili platformda aktif ederek oyununuzu oynamaya başlayabilirsiniz."
Rica ederim sıkıntı yok.

Tam tersi gamepad ve direksiyon setiyle oynanır. Hayatımda ilk kez böyle bir şey duydum. O bozuk yolları, titreşimleri hissederek Gamepad'de oynamanın zevki başka.

Hocam o gamepad kolu ile direksiyon doğru dürüst dönmüyor ki, klavyeden farksız bence. Tabii kişiden kişiye değişir, ama mouse daha fazla zevk verir bence.

Iberia burada bile pahalı zamanında almadığıma çok pişmanım.

Yeni konular

Geri
Yukarı