Euro Truck Simulator 2 %75 indirimle 37,25 TL!

@Greenville oyuna yıllardır adamakıllı bir değişiklik gelmiyor. Kaldı ki SCS işi tamamen paraya döktü, önceden 3-4 ülke koyarak harita DLC'si çıkarırdı. Baktı bu DLC işinde para var, tek tek her ülke için DLC çıkarıyor :D oyunun ana fiyatından da yüksek yapmıştı DLC'nin fiyatlarını sanki kullanıcılar oyunu aldıktan sonra zorla DLC'leri de satın alsın gibi. Anlamsız tır sürme oyununa o kadar para bayılmaya gerek yok.

SCS software, DLC konusunda diğer oyun yapımcılarına kıyasla daha sert politika benimsiyor. Aslında oyuna aşırı değişiklik getirmiyor ama yine de idare edecek eklemeler yapıyor. Yeni DLC ile Bosna Hersek, Hırvatistan haritası ile biraz daha kapatacak açığını. Tabii ki insanın ilgisi beni ilgilendirmez. Oyunu seven biri olarak söylüyorum eski fiyatından satılsaydı şans verilebilirdi ama şimdiki fiyattan almak pek doğru hareket değil. Ben dediğim gibi koleksiyon ve takıntılı olduğum için aldım tek eksik kalanları.

Ben aldım Iberia çünkü geçen Cadılar Bayramı indiriminden beri gerek satışını yaptığım kitaplardan ve kenardaki birikimden sürekli almıştım. ETS 2 için benim için önemli olan tek o map DLC eksikti. Koleksiyon eksik kalmasın ve takıntılı olduğum için aldım yoksa bu fiyatlardan alınmaz. Paradox ne güzel zam öncesi indirim yapmıştı ve bu sayede zamdan etkilenmeden almıştım HOI4 eksik DLC'leri.
Benim fazla para harcamadan kullandığım ve hiç oyun satın almadığım ikinci Steam hesabında evvelki ay CS:GO oynarken haftalık drop olarak P2000 Amber Fade düşmüştü. Çok sevinmiştim ama hevesim kursağımda kaldı çünkü esas hesabıma hediye atamadım. Bunu sık sık yaptığım için hesabıma cüzdan bakiyesi ile hediye alma yasağı kondu. Daha önce bir kez desteğe mesaj atarak bu yasağı kaldırttım ama artık tınlamıyorlar. Onların gözünde reseller olduk. Yoksa bu DLC'yi alırdım.

Bir yerden fazlalık para geçtiğinde ve birinci yılından sonra %75 indirim gördüğümde alırım belki. O zamana kadar asla alamam.

Oynayanlarına bir şey demiyorum, dediğim şey sadece anlamsız tır sürme oyununa milletin nasıl bu kadar bel bağladığını anlayabilmiş değilim.

Ben oyunu severek oynuyorum Online Truckers MP de olsun bir arkadaş demişti duisburg yolu falan diğer insanlarla (troll olmadıkça) güzel oluyor. Ve ben uzun yolları seven birisiyim yani şehirler arası yolları gerçek hayatta da müzik dinliyerek giderim ve benim hoşuma gider oyunda da arkada müzik açıyorum ve gayet güzel sarıyor. Yani kısacası siz sevmeyebilirsiniz bir şey demiyorum ama oyun o kadar anlamsız değil. DLC işide çok pahalandı evet SCS güzel yollar yapıyor fakat fiyatlar yükseldi zamlardan sonra ücretsiz olarak yayına alsalarmış daha iyi olabilirmiş onlar da illa bir yerden ek para kazanacak DLC yapıyor.

İllaki para kazanmak isteyebilirler, bu durumu çok doğal karşılarım ancak önceden birçok ülkeyi toplu olarak yapıyorken şimdi tekli ülke olarak DLC satışı sunmaları ve tekli ülkelerin satış fiyatını toplu ülkelerin satış fiyatından yüksek tutması da insanın sinirini oldukça bozuyor. Kaldı ki oyunun fiyatından daha yüksek DLC'leri ve o toplu ülke DLC'leri muhtemelen önceden çıktığı için fiyatı düşüktür de gene de hoş karşıladığım söylenemez bu durumu. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı