Euro Truck Simulator 2 Türkiye haritası hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Viceee

Picopat
Daha fazla  
Merhaba bugün ETS 2'de bir sorunla karşılaştım sorun ETS 2 Full Türkiye harita modunda YouTube'da bir kanaldan bulmuştum indirdim sürümümle uyumlu modu belgelere atıyorum oyuna giriyorum, profil seçiyorum oyundan atıyor ama modu aktif etmeyince sorunsuz giriliyor. Birkaç yerde DLC'ler tam olmalı demişlerdi ama anlamadım anlayan varsa bir yardım edebilir mi?

(Offline oynayacağım)🤨

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bugün ETS 2'de bir sorunla karşılaştım sorun ETS 2 Full Türkiye harita modunda YouTube'da bir kanaldan bulmuştum indirdim sürümümle uyumlu modu belgelere atıyorum oyuna giriyorum, profil seçiyorum oyundan atıyor ama modu aktif etmeyince sorunsuz giriliyor. Birkaç yerde DLC'ler tam olmalı demişlerdi ama anlamadım anlayan varsa bir yardım edebilir mi?

(Offline oynayacağım)🤨

Bazı modlar için DLC gerek. Yani o mod hangi DLC'leri gerektiriyorsa. Sizin de o DLC'leri satın almanız lazım.

(Offline oynayacağım)🤨
Sorununuza kendiniz cevap vermişsiniz zaten. :/ DLC satın almalısınız, o mod hangi DLC'leri istiyorsa.

Birkaç yerde DLC'ler tam olmalı demişlerdi ama anlamadım anlayan varsa bir yardım edebilir mi?
Peki DLC'siz olanı var mıdır?
Çoğu harita istiyor, bulmanız zor maalesef.

Sorununuza kendiniz cevap vermişsiniz zaten. :/ DLC satın almalısınız, o mod hangi DLC'leri istiyorsa.

Çoğu harita istiyor, bulmanız zor maalesef.

Şunda var mı bakabilir misiniz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı