Euro Truck Simulator hız sınırı

Online bölümünde sınırlayıcı olur zaten hız için. Fakat single modda hız sınırlayıcı kapalı ise böyle bir sıkıntı çıkmaması gerekiyor. Hız sınırlayıcıyı bir daha kontrol edin. Oyun orjinal mi ?
Oyun orjinal ayarları varsayılana döndürüp tekrar hız sınırını kapattım ama nedense hızlanmıyor.
Tırınızın gücüyle ve yükün ağırlığıyla alakalı olabilir. Ayrıca World of Trucks'tan aldığınız işlerde 90 km/saati geçemezsiniz.
Onlinede aldığım işi iptal edip oyunu kapatıp single a geçtim nedense olmuyor
Başka bir tır ile dener misin ilk defa duydum.

Kendi tırım var tek seferlik iş alamıyorum diye biliyorum kendi tırım olduğunda ve kendi tırımı satma şansım var mı?
Başka bir tır ile dener misin ilk defa duydum.

Kendi tırım var tek seferlik iş alamıyorum diye biliyorum kendi tırım olduğunda ve kendi tırımı satma şansım var mı?

Max hız sınırı 86 km olabilir dorse olmadanda bir dene.

Dorse olmadan 86 dorseyle 65'i geçmiyor sanki hız sabitleyicisi devreye girmiş gibi ama hızlanmamı engelleyecek her şey kapalı.

Merhabalar ETS 2 de dünden beri tırım 86 km hızı geçmiyor. Hız sınırlayıcısı kapatılık. En son Online2'de bir iş alıp iptal etmiştim. Sonra Single Player'a geçtim. Bunlardan eminim ama bir türlü tır hızlanmıyor. Tırın hasarı da yok ama hızlanmıyor. Nasıl düzeltebilirim?

Online'da zaten hız sınırlayıcısı olur, o da 110'dur. Başka bir tırla deneyin tırınızın motor gücü düşük olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı