Europa Universalis IV %100 Türkçe Yama

Makaleler
10
Daha fazla  

1648261602435.png

Türkçe Yama - (Mediafire-Link)
Virüs Total Sonucu Tıkla

1648262004443.png

Kurulum talimatları:​

İndirdikten sonra RAR'dan çıkardığımız dosyanın içinde bulunan;
gfx / interface / localisation / settings-layout.json
isimli 4 adet dosyayı oyunun kurulu olduğu yere yapıştırınız.

Ardından oyunu başlatın ve açılan Launcher'da sol kısımda bulunan Oyun Ayarları isimli sekmeye tıklayarak dil seçeneğini Türkçeye getirin.

Daha sonra ise Oynayış Setleri bölümünde bulunan Mod Sıralamasında bizim Türkçe Yama modumuzu diğer modlarınızın en altında tutunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Kurulum talimatları:​

İndirdikten sonra RAR'dan çıkardığımız dosyanın içinde bulunan;
gfx / interface / localisation / settings-layout.json
isimli 4 adet dosyayı oyunun kurulu olduğu yere yapıştırınız.

Ardından oyunu başlatın ve açılan Launcher'da sol kısımda bulunan Oyun Ayarları isimli sekmeye tıklayarak dil seçeneğini Türkçeye getirin.

Daha sonra ise Oynayış Setleri bölümünde bulunan Mod Sıralamasında bizim Türkçe Yama modumuzu diğer modlarınızın en altında tutunuz.

Oyunun amacı neydi? HOI 4 gibi ise alacağımda ondan sordum.

Merhaba 1.33.3 fransız sürümü için yama ne zaman gelir acaba Xbox ile oynuyorum ama sürüm değişti yama çalışlmıyor yardımcı olabilir misin?

Dostum ben çevirinin sahibi değilim sadece paylaştım. Konu içerisinde çevirinin asıl sitesi var oradan gidip takip edebilirsin güncellemeleri.

Europa Universalis IV (Microsoft Store Edition) sürümüne sahip olanlar, "settings-layout.json" dosyasını "X:\XboxGames\Europa Universalis IV\Content\launcher" konumuna çıkartırsa sorunsuz oynayabilirler. Emeğiniz için teşekkürler 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı