Europa Universalis IV launcherden çalışmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

rehok

Centipat
Europa Universalis'in steamden eski sürümüne alıp yükledikten sonra orada oyun çalıştı fakat yeni güncellemeye geçip paradox launcherden açmaya çalışınca oyun başlatılamadı uyarısı geliyor. Aynı zamanda steamde oyun klasöründen eu4 ü başlattığımda 0xc000007b hatası alıyorum. Daha önce başka bir oyun için dll değiştirmiştim herhalde. Çoğu oyun hata veriyor şu anda eğer çözülmez ise format atacam başka çare yok. Logu koydum olmazsa format atacağım. Bir daha dll lere dokunursam taş olayım :). logfile

Dosya Ekleri

• eu4.png
    eu4.png
    487,5 KB · Görüntüleme: 261
Europa Universalis'in Steam'den eski sürümüne alıp yükledikten sonra orada oyun çalıştı fakat yeni güncellemeye geçip paradox Launcher'den açmaya çalışınca oyun başlatılamadı uyarısı geliyor. Aynı zamanda Steam'de oyun klasöründen EU4'ü başlattığımda 0xc000007b hatası alıyorum. Daha önce başka bir oyun için DLL değiştirmiştim herhalde. Çoğu oyun hata veriyor şu anda eğer çözülmez ise format atacağım başka çare yok. Logu koydum olmazsa format atacağım. Bir daha DLL'lere dokunursam taş olayım :). logfile

Aynı sorun bende de var Steam'ı kapatıp oyunun kurulu olduğu launchcersiz yerden giriliyor fakat bu seferde satın aldığınız DLC'ler gözükmüyor.

Geri
Yukarı