Ev Dershanem alınır mı?

muratYunus1

Femtopat
Daha fazla  
Bu sene ilk mezun senem. Eşit ağırlık üzerinden hazırlanacağım. Bazı konularda kararsız kaldım. Görüşünüzü almak istiyorum. Evde çalışmayı planlıyorum. Online ders platformu ev dershanem hakkında düşünceleriniz neler? Onu almayı planlıyorum. YouTube hocalar var ama alternatif olarak almayı planlıyorum. Ev dershanemi kullananlar memnun mu işe yarar mı?
Yaşadım şehirde kaliteli dershane yok fazla konuştum yerler ise kafama yatmadı pek fazla.

Aldın mı bilmiyorum fakat, hiçbir şekilde önermiyorum. Paramı çöpe atsam daha iyiydi.

Aldın mı bilmiyorum fakat, hiçbir şekilde önermiyorum. Paramı çöpe atsam daha iyiydi.

Geçen sene dershaneye gittim. Dershaneye vereceğim 20bin TL civarında ücreti bir sürü kitap alıp veya ev dershanem alsaydım veya YouTube'dan ilerleseydim veya Online sistemden ilerleseydim iyiydi. YouTube'dan önerim rehber matematik kanalı iyidir.

Son düzenleme:

Geçen sene dershaneye gittim. Dershaneye vereceğim 20bin TL civarında ücreti bir sürü kitap alıp veya ev dershanem alsaydım veya YouTube'dan ilerleseydim veya Online sistemden ilerleseydim iyiydi. YouTube'dan önerim rehber matematik kanalı iyidir.
Ev Dershanem aldım zaten Şuan kullanaya başladım azda olsa

Geri
Yukarı