"Ev dershanem" kullananlar memnun mu?

Baki Alkan

Centipat
Daha fazla  
Selam dostlar 12. sınıf öğrencisiyim ve 2. dönem başlamadan açığa geçeceğim liseyi açıktan bitireceğim yani. YKS'ye hazırlanmak içinde ek kaynağa ihtiyacım var, siz sormadan söyleyeyim kendi bölgemde dersleri kaynamayan bir dershane veya kurs yok Doping Hafıza ile alakalı yorumlar da ortada ayrıca ev dershanemde kitap desteği olması hoşuma gitti kullananlar için soruyorum faydası var mıdır sizce? Bu arada sadece TYT içeriğini düşünüyorum hedefim MSÜ veya PMYO olduğu için. Şimdiden teşekkürler ☺️☺️☺️

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok iyi sistem verim alırsın youtubedan da takviye yaparak götürebilirsin. Fakat şu da önemli süre anlamında kendine ne kadar vakit ayırabileceğin ve öğretmenlerin anlatımlarının sana ne kadar hitap ettiğini de izle mutlaka. Şu an dershaneler çok uçuk fiyatlarda bildiğim kadarıyla. Ama bazı öğrenciler yüzyüze iyi anlıyor bazıları onlinedan çok daha verim alıyor ki şu an zaten online siteler daha revaçta. Karşılaştırmalı olarak gidersen ve kendi öğrenim tipini belirlersen daha sağlıklı olur.

Son düzenleme:
Ben geçen sene kullandım sayısal 4K eşit ağırlık 10k yaptım edebiyat çok çalışmama rağmen AYT mat çok iyi yaptığım için EA sıralamam da iyi geldi ama dershaneye giden en yakın arkadaşım da iyi bir sıralama yaptı bu tamamen sana bağlı

Yeni konular

Geri
Yukarı