Ev Dışında İdrar Yapamamak

Öncelikle bu benim tek psikolojik sorunum değildi. Hala bir kaç alanda psikolojik olarak iyi değilim. Altında yatan nedeni bulamadık fakat psikiyatrist ve benim ortak olarak kabul ettiğimiz bir neden var. Ben insanlara karşı çok çekingenim. İdrar kısmında ilk başta fark etmemiştim ama halka açık bir tuvalet olsa bile tek başıma olduğum zaman hiç bir sıkıntı yaşamıyordum. Hala insanlardan çekinmem, korkmam yüzümden bazı sorunlarım var zaten. Büyük ihtimal insanlardan çekindiğim için ortaya çıkan bir sorundu. Ben Prozac ilacını ilk kullandığımda ilkokula falan gidiyordum o zamanlar şiddet eğilimi gibi sıkıntılarım da vardı. Hayatım boyunca kullandığım antidepresan Prozac oldu. Hiç bir yan etkisi görmedim, en hızlı etki eden antidepresandı, bırakınca herhangi bir sorun da yaşamadım. Tabi kişiden kişiye farklılık gösteriyor bu ilaçlar
Öncelikle bu benim tek psikolojik sorunum değildi. Hala bir kaç alanda psikolojik olarak iyi değilim. Altında yatan nedeni bulamadık fakat psikiyatrist ve benim ortak olarak kabul ettiğimiz bir neden var. Ben insanlara karşı çok çekingenim. İdrar kısmında ilk başta fark etmemiştim ama halka açık bir tuvalet olsa bile tek başıma olduğum zaman hiç bir sıkıntı yaşamıyordum. Hala insanlardan çekinmem, korkmam yüzümden bazı sorunlarım var zaten. Büyük ihtimal insanlardan çekindiğim için ortaya çıkan bir sorundu. Ben Prozac ilacını ilk kullandığımda ilkokula falan gidiyordum o zamanlar şiddet eğilimi gibi sıkıntılarım da vardı. Hayatım boyunca kullandığım antidepresan Prozac oldu. Hiç bir yan etkisi görmedim, en hızlı etki eden antidepresandı, bırakınca herhangi bir sorun da yaşamadım. Tabi kişiden kişiye farklılık gösteriyor bu ilaçlar.
Ben de ki durum hemen hemen bu şekilde. İnsanlara karşı çekingen bir halim var. Çocukluk döneminde bu çok fazlaydı şu anda aslında bunu biraz aştım ama yine de biraz problemim var tabi ki. Bir psikoloğa gitmeye başladım. Umarım kalıcı olarak çözeceğim. Size de tekrardan teşekkür ederim. Yalnız olmadığımı hissettirdiniz.

Hocam sorun düzeldi mi 4 sene geçmiş konunun üzerinden ben bazen evde yapamıyorum dışarıda başka bir yerde hiç yapamıyorum 10-15 dakika beklesem öyle yapabiliyorum ne yapacağım ya yardım edin.

Hocam sorun düzeldi mi 4 sene geçmiş konunun üzerinden ben bazen evde yapamıyorum dışarıda başka bir yerde hiç yapamıyorum 10-15 dakika beklesem öyle yapabiliyorum ne yapacağım ya yardım edin.
Sorunum geçti sadece çok stresli falan olursam sınav zamanları arada bir yokluyor ama onun harici stres olmayınca hiç sıkıntım yok. Psikiyatriye gidin derdinizi anlatın o yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı