Ev İçerisine Kütüphane Önerisi

Arkadaşlar normalde kitaplarımı bilgisayar masamın raflarına ve boş gözlerine koyuyordum fakat yer yetersizliği yaşıyorum. Bu yüzden kendime kütüphane almaya karar verdim fakat sizce alınır mı yoksa bir marangoza yaptırmalı mıyım? Şahsen 2 ay önce 3DSMax programında kendime bir kütüphane tasarlamıştım fakat bilgisayara format atınca her şey gitti tabii yedekleme almayı unutmuştum.

Böyle çok kocaman bir kütüphaneye gerek yok çünkü o kadar kitabım yok. Raflar çok fazla boş kalınca gözüm takılır benim ister istemez, huyluyum çünkü biraz, kendimi biliyorum.
Bana böyle orta boylarda önerebileceğiniz bir kütüphane var mıdır? Eğer varsa aşağıda belirtirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla birkaç sene önce ben kendim yaptım, komple bir duvar tavana kadar, arkasınıda boşluk bıraktım yandan girişli ayrı oda oldu. Hurdalık olarak kullanıyorum. Diğer duvarda benzer şekilde olduğu halde daha da gerekiyor kitap aldıkça yer kalmadı. Hazır satılan kitaplıklar hem çok yetersiz, hem gereksiz kötü tasarlamışlar. Her rafın yüksekliği aynı çoğunun. Yani elinden iş geliyorsa kendin yap :)

Sizce kütüphane için en uygun ağaç türü hangisi? Ve marka takıntım da var buradaki markalar güvenilir midir? İki gün sonra kütüphane çatlama falan yapmasında.
IKEA'dan alınma 2 masa 1 yatak kullanıyorum. 4-5 yıl oldu ne çatlama oldu nede kaplaması attı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı