Ev interneti bazı sitelere ve oyunlara girmiyor

Profil Testi - Güvenli İnternet Şuraya girip ekran görüntüsü atabilir misiniz bu şekilde:
1655800322420.png

yasak mı bilmiyorum ama uzak bağlantı ile bakabilirim istersen.

öncelikle sorunun ISS kaynaklı mı yoksa DNS kaynaklı ona bakıp duruma göre aksiyon alınabilir.

Profil Testi - Güvenli İnternet Şuraya girip ekran görüntüsü atabilir misiniz bu şekilde:Eki Görüntüle 1426512
1655800539463.png

Bu siteye de erişim sağlayamıyorum hocam.

yasak mı bilmiyorum ama uzak bağlantı ile bakabilirim istersen.

öncelikle sorunun ISS kaynaklı mı yoksa DNS kaynaklı ona bakıp duruma göre aksiyon alınabilir.
Bilgim yok yasak mı olduğu hakkında. Yarım saat sonra işe gideceğim. Akşam 10 dan sonra veya yarın müsaitseniz konuşabiliriz.

Eki Görüntüle 1426513
Bu siteye de erişim sağlayamıyorum hocam.

Bilgim yok yasak mı olduğu hakkında. Yarım saat sonra işe gideceğim. Akşam 10'dan sonra veya yarın müsaitseniz konuşabiliriz.

Modeminizi fabrika ayarlarına alamyı denediniz mi yapmak isterseniz ISS kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenip deneyiniz.

Ek olarak farklı bir modemde deneme imkanınız varsa deneyip bilgi verir misiniz?

Modeminizi fabrika ayarlarına alamyı denediniz mi yapmak isterseniz ISS kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenip deneyiniz.
Hayır denemedim akşam deneyeceğim.

Ek olarak farklı bir modemde deneme imkanınız varsa deneyip bilgi verir misiniz?
Maalesef imkanım yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı