Ev İnterneti İçin Turknet mi Millenicom mu?

Just Just Okay?

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar dün Telekom'da olan hattımı bana sormadan izinsiz bilgi vermeden durup dururken kestiler aradığımda hattınız bulunmuyor müşteri numaranız bulunmuyor dediler aşırı sinirlendim ama birazda işime geldi. Internette biraz gezdikten sonra Turknet'i ve Milleni'yi fark ettim ikisi de hoşuma gitti fakat Turknet'e kötü diyen bir çok kişi var ve Turknet'in bana sunduğu hız 35 iken Milleni 65 sunuyor ben Milleni adlı markanın netini alacağım ama sorma ihtiyacı duydum hangisini seçeyim Milleni kullanan arkadaşlar cevap yazsın lütfen iyi mi?

İyi günler :):aşk:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bahsettiğin 65 mbps hızı senin hat değerlerin ölçtükten sonra mı söylediler, yoksa ölçmeden mi? Çünkü verebilecekleri hız senin apartmanındaki, sokağındaki kablo altyapısına, baz istasyonuna olan uzaklığa göre değişebiliyor.

Arkadaşlar dün Telekom'da olan hattımı bana sormadan izinsiz bilgi vermeden durup dururken kestiler aradığımda hattınız bulunmuyor müşteri numaranız bulunmuyor dediler aşırı sinirlendim ama birazda işime geldi. Internette biraz gezdikten sonra Turknet'i ve Milleni'yi fark ettim ikisi de hoşuma gitti fakat Turknet'e kötü diyen bir çok kişi var ve Turknet'in bana sunduğu hız 35 iken Milleni 65 sunuyor ben Milleni adlı markanın netini alacağım ama sorma ihtiyacı duydum hangisini seçeyim Milleni kullanan arkadaşlar cevap yazsın lütfen iyi mi?

İyi günler :):aşk:
ben millenicom kullanmıştım ve her gece ağı kesiyolardı türknette de aynı sorunlar mevcutmuş. ikisini de önermem ama 3 aylık deneyimlediğim gıbırneti tavsiye edebilirim. taahüt de yok sevmezseniz iptal edersiniz. benim hızım şu şekilde

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    21,3 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı