Ev İnterneti Önerisi

Ederleyzi

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar İlgili bir internet firmasına geçiş yapmak istiyorum Türk Telekom'dan. Firma önerilerinizi bekliyorum. (Fiyatları uygun olursa çok iyi olur.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Net tavsiye edebilirim. İlk başlarda biraz sıkıntı çıkıyor ama devamında alabileceğin en yüksek hızı 65 TL gibi bir fiyata sunabiliyorlar. Bu arada arkadaşın dediği gibi NetSpeed de güzeldir.

Türk Net tavsiye edebilirim. İlk başlarda biraz sıkıntı çıkıyor ama devamında alabileceğin en yüksek hızı 65 TL gibi bir fiyata sunabiliyorlar. Bu arada arkadaşın dediği gibi NetSpeed de güzeldir.
Hocam türknet iptali için yeni sesli onay verdim belgeleri eksik gönderdiler geçiş sürecim yarıda kaldı ve 3 gün boyuna bir mail için bekledim göndermediler lanet olsun öyle firmaya
Altyapın 75 Mbps destekliyorsa kesinlikle NetSpeed. 75 Mbps 76 TL.
Altyapım sıkıntılı ama netspeed taahütsüz bir internet veriyormu bilginiz varmı ? 16 internet hızı 1 upload
Netspeed tavsiye ederim. Uygun fiyatlı ve yüksek hızlı paketleri var. Altyapınıza göre seçebilirsiniz.
Taahütsüzmü ?

Sabit fiyat garantisi ve kurulum ücreti karşılığında 6-12 ay Taahhüt verebilirsiniz. Taahhüt sürecinde çıkmanız halinde sadece kurulum ücreti ödüyorsunuz. Taahhüt olmadan kurulum ücreti ödemek zorunda kalacaksınız.

Taahhütsüz veriyor hocam. Ben taahhütlü kullanıyorum 2 aydır. Sebebi ise o zamanlar fiyatlarda artış olacağı yüzünden sabit fiyat garantisi almak istediğim içindi. Zaten taahhütü bozunca sadece en başta vermediğiniz 75 TL aktivasyon ücretini alıyorlar. Taahhütsüz kullanımda ilk ay ekstradan 75 TL ödüyorsunuz bilginiz olsun.
Altyapım sıkıntılı ama netspeed taahütsüz bir internet veriyormu bilginiz varmı ? 16 internet hızı 1 upload

Taahütsüzmü ?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı