Ev kullanımı için BitDefender ve Malwarebytes nasıldır?

• Konuyu başlatan Leo3
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 64

Leo3

Yoctopat
Gerçek zamanlı koruma için bilgisayar ve telefonlara BitDefender Total Security. Bilgisayar'a bir de gerçek korumasını açmadan(zaten gerçek koruması ücretli ve ilk defa kurunca galiba 14-15 günlük bütün özellikler ile deneme sürümü açılıyor) gerçek koruma olmadan ve sadece lazım olursa kullanılacak tarama amaçlı Malwarebytes nasıldır ev kullanımı için? Sadece nette gezinirken kullanılan tarayıcıya BitDefender TrafficLight eklentisi ve uBlock Origin. Windows 11.

Gerçek zamanlı koruma için bilgisayar ve telefonlara BitDefender Total Security. Bilgisayar'a bir de gerçek korumasını açmadan(zaten gerçek koruması ücretli ve ilk defa kurunca galiba 14-15 günlük bütün özellikler ile deneme sürümü açılıyor) gerçek koruma olmadan ve sadece lazım olursa kullanılacak tarama amaçlı Malwarebytes nasıldır ev kullanımı için? Sadece nette gezinirken kullanılan tarayıcıya BitDefender TrafficLight eklentisi ve uBlock Origin. Windows 11.
Malwarebytes daha çok virüs silmede iyi.Bitdefender iyidir.Fakat kaspersky öneririm.

Ben Windows Defender kullanıyorum ama Malwarebytes da mining virüslerini bulma vb. işlerde iyi ila BitDefender veya Malwarebytes arasında isen ben Malwarebytes öneririm. Bazen anti virüs programları virüs olmayan dosyaları tehlike olarak algılıyor ve karantinaya alıyor kartinadan çıkarmak istediğinde ve kapatmak istediğinde BitDefender'da kapatamıyorsun mecbur silmen gerekiyor ve benzer işlerde kullanıcıyı kısıtlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı