Ev telefonu hattı olmadan internet bağlanabilir mi?

mühendis52

Kilopat
Daha fazla  
Bulunduğum evde telefon ile ilgili hiçbir şey yok hat vb. yok eve gelen kablo yok. Buna rağmen internet erişimi sağlayabileceğim firma var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten şu an tüm firmalar ev telefonu şartı aramadan abonelik sağlıyor. Tabiki altyapı varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten şuan tüm firmalar ev telefonu şartı aramadan abonelik sağlıyor. Tabiki altyapı varsa.
Yanlış anlamışsınız keşke yazdıklarımı okuyup cevaplasanız :)
Evde telefon yok ama telefon hattı da yok eve gelen telefon ile ilgili adsl kablosu falan yok yani dediğiniz gibi her firma sağlamıyor
Superbox işinizi çözer.
superbox dediğin nedir açıklayabilirmisin wın gibi bir şey mi ?

Yanlış anlamışsınız keşke yazdıklarımı okuyup cevaplasanız :)
Evde telefon yok ama telefon hattı da yok eve gelen telefon ile ilgili adsl kablosu falan yok yani dediğiniz gibi her firma sağlamıyor

superbox dediğin nedir açıklayabilirmisin wın gibi bir şey mi ?
Dostum okuyarak cevap veriyorum zaten. Ozaman altyapı yok diyeceksin. Senin evine kablo girmeyebilir ama bina veya ev girişinde hat olabilir. Altyapı yoksa Superbox alman lazım. Fişe takıp çalıştırırsın, direk baz istasyonunda alır şebekeyi.

Benim kullandığım yerel bir internet var. Çatıya bir tane cihaz koyuyor. İnternete oradan bağlamıyorum. Hız ve ping konusunda bir sıkıntım yok. Normal internete göre ucuz. Ama her bölgede yok.

Dostum okuyarak cevap veriyorum zaten. Ozaman altyapı yok diyeceksin. Senin evine kablo girmeyebilir ama bina veya ev girişinde hat olabilir. Altyapı yoksa Superbox alman lazım. Fişe takıp çalıştırırsın, direk baz istasyonunda alır şebekeyi.

Zaten okursan farkedebilirsin hat vb.yok yazmışım.
Benim kullandığım yerel bir internet var. Çatıya bir tane cihaz koyuyor. İnternete oradan bağlamıyorum. Hız ve ping konusunda bir sıkıntım yok. Normal internete göre ucuz. Ama her bölgede yok.
Firma adı nedir?

Geri
Yukarı