Evangelion ne zaman güzelleşiyor?

Attığınız reaksiyonların sebebini anlamadım, fikrimizi de ifade edemiyoruz herhalde burada.

@ZCPS21 hocamızın dediği gibi herkese hitap eden bir anime değil. Mesela bana hitap etmedi, "başyapıt, dünyanın en iyi animesi, inanılmaz" tarzı yorumları abartı buldum.

Attığınız reaksiyonların sebebini anlamadım, fikrimizi de ifade edemiyoruz herhalde burada.

@ZCPS21 hocamızın dediği gibi herkese hitap eden bir anime değil. Mesela bana hitap etmedi, "başyapıt, dünyanın en iyi animesi, inanılmaz" tarzı yorumları abartı buldum.
Bak dediğim gibi çıktı, adam ilk elden tecrübe etmiş ve beğenmemiş.

Ben de bu abudik gobidik göndermelerden ziyade karakterleri bayağı beğeniyorum ve arşa çıkartıyorum. :)

Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam. 🙂

Bak dediğim gibi çıktı, adam ilk elden tecrübe etmiş ve beğenmemiş.

Ben de bu abudik gobidik göndermelerden ziyade karakterleri bayağı beğeniyorum ve arşa çıkartıyorum. :)

Evangelion'daki bazı göndermeler benim hoşuma gitmişti. Karakterleri zaten Evangelion'nun ana unsuru. Bazı robot dövüş sahnelerini hala YouTube'dan açar izlerim, eva01 berserk anları cidden mükemmel.

Geri
Yukarı