Evde Altyapı Olmaması

Belediye izin verirse 1-2 ayda gelir altyapı. 3 günde altyapı çekemezler. Altyapı zaten vardır, interneti açmışlardır sadece. Maalesef belediyeler TT'ye her zaman izin vermiyor. İlçe TT müdürlüğünde söylerler izin alınmış mı alınmamış mı.

Evde altyapı yok. Ne yapmam gerekiyor? Ne kadar sürer?
Ayni durum benim de başında apartmanda kimse ilgilenmiyor gidip dilekçe verdim tebliğ gonderdiler planlama birimine iletidi diye aradim son durum nedir diye projenin cizilip onay alinsa bile kaziya baslanmasi min 6 ay sürermis ve kışın çalışmalar yapilmiyormis direkten bağlatmak istediğimi söyledim yeni bina olduğu için saha dolabi koyacaklarmis tani bütçe varsa dilekçeyi kasimda verdim hala ne telefon eden var nede baska bişey
1519544355650.jpg

Maalesef en başında olmazsa altyapı olayları biraz sıkıntılı. En başında müteahhit ilgilenip çekilseydi daha kolay olurdu.

Mobil olarak kullanmak isterseniz en azından CSGO için konuşmam gerekirse rekabetçi maç başı 80mb harcanıyor. Bağladığınız telefonu "Tarifeli cihaz ayarla" olarak ayarlarsanız arkaplan işlemleri ve update işlemleri olmuyor.

Ayrıca şehrinizde WiFi ağı vs. var ise öncelik olarak oradan hizmet alabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı