Evde değişik sesler geliyor

Tüm evi gezdim şu anda mutfakta çamaşır deterjanı tezgahta var mıydı diye hatırlamaya çalışıyorum. Bir de lavaboya baktıktan sonra çıkarken kapının arkasından ding diye ses geldi zil sesi gibiydi tekrar girdim baktım defalarca ama hiçbir şey yok delirdim sanırım.

Hocam bu nasıl hikaye konu troll falan değilse yarın bir hastaneye görünün isterseniz polis arayın.

Tüm evi gezdim şu anda mutfakta çamaşır deterjanı tezgahta var mıydı diye hatırlamaya çalışıyorum. Bir de lavaboya baktıktan sonra çıkarken kapının arkasından ding diye ses geldi zil sesi gibiydi tekrar girdim baktım defalarca ama hiçbir şey yok delirdim sanırım.

Çoğu akrabam memlekete gitti. Çağırmam mümkün değil gibi. Normalde çok daha uzun süreler yalnız kaldım bu yüzden bir özgüvenle kalırım ne olacak korkmam dedim ama bu sesler hayra alamet değil. Aşağı kata inip abur cubur bile aldım ama ne pencere açık ne de biri var. Çok detaylı bakmadım ama yok gibiydi.

Tam olarak öyle yapıyordum, sanırım fazla korku filmi izlemişim. Ama yaklaşık 3 saat önce elektrikler kesildi o an bir korku yaşadım sonrasında sesler duymaya başladım. Tam arkamda da balkon kapısı var her an biri gelip bıçağı takacak gibi hissediyorum.😐

Hocam psikolojik olabilir mi?

Hocam bu nasıl hikaye konu troll falan değilse yarın bir hastaneye görünün isterseniz polis arayın.

Yok hocam harbili çok ciddiyim. B12 düşüklüğü var biraz, yanlış hatırlıyor olabilirim kapı ve deterjanı. Herhangi bir cam falanda düşmemiş. 5 dakikadır alt katta oturuyorum herhangi bir seste duymadım. O elektik kesintisinden sonra psikolojim bozuldu sanırım.

Yok hocam harbili çok ciddiyim. B12 düşüklüğü var biraz, yanlış hatırlıyor olabilirim kapı ve deterjanı. Herhangi bir cam falanda düşmemiş. 5 dakikadır alt katta oturuyorum herhangi bir seste duymadım. O elektik kesintisinden sonra psikolojim bozuldu sanırım.

Hocam boş verin siz ya, açın Twitch canlı canlı gerilim filmi gibi ne iyi olur ha.

Hocam bence evde ses yapacak bir şey falan açın TV falan sessizlikten beyniniz ses duymak istiyor olabilir.

Arkadaşlar hastaneye falan gidemem böyle bir şey yaşadığımı ailem öğrenirse bir daha evde yalnız bırakmazlar. Haftaya ev tutacağım kendim kalacağım sürekli. Bir şekilde çözmem lazım kendi kendime.

Geri
Yukarı