Evde internet için hangi internet en iyisi?

spiderman1905

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Evde şu an Türk Telekom var işte başka bir markaya geçmek istiyorum olduğum bölgede Kablonet iyiymiş mesela ve Netspeed iyi mi sizce veya başka markalar varsa öneriniz?

Turkcell'den uzak dur, sadece onu diyeyim.

Neden hocam ben Superonline kullanıyorum ve çok memnunum.

Arkadaşlar merhaba. Evde şu an Türk Telekom var işte başka bir markaya geçmek istiyorum olduğum bölgede Kablonet iyiymiş mesela ve Netspeed iyi mi sizce veya başka markalar varsa öneriniz?

Altyapısı var ise Superonline kullanın derim hocam.

Bence türktelekomdan geçmeyin. Biliyorum pahalı ama en sonunda işin yolu yine türktelekoma çıkıyor. Netspeed kullanıyordum türktelekomdan geçmiştim. 6 ay bitti şimdi geri geçicem türktelekoma. En azından bir sorun yaşadığında gelip bakıcak ekipleri var.

Bu soru kesinlikle altyapı durumunuza ve sağlayıcısına göre değişebilir.

Burada biraz popüler kültür köleliği var (Turkcell pahalı en iyisi o) halbuki Turkcell artık eskisi kadar iyi değil. TT resmen Turkcell'i solladı geçti.
Asıl konuya gelecek olursam eğer İstanbul veya Ankara'da isen veya şehrinde Kablonet varsa Kablonet al. Eğer yoksa Türk Telekom veya Netspeed al.

Hocam bölgeden bölgeye değişiyor. Superonline kullandığım zaman 5 dakikada bir internet gidip geliyordu. İlk günler sorun etmedim sonra aradım Turkcell'i, onların dediğine göre son 5 günde 1000'den fazla internet kesintisi olmuş. Sorunu tespit edemediler bir türlü 2-3 hafta öyle kullanmak zorunda kaldım.

Turkcell'den uzak dur, sadece onu diyeyim.

Evet Turkcell eskisi gibi değil. Biraz kalitesi düştü. Ama yine de çok da rahatsızda etmiyor bu beni. En azından müşteri hizmetlerini arayınca yardımı oluyor. Turkcell'in internet konusuda bölgeden bölgeye değişiyor. Vede evlerde modemlerin nasıl konumlandırılması gerektiğide çok önemli bir konu. Kablosuz teknolojiler maalesef sinyal sistemiyle çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı