Evde internet önerisi

• Konuyu başlatan efesz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 406
Önce Millenicom sonra Netspeed'e geçtim.
İki firmayı da denedim ve tek söyleyebileceğim şey; müşteri hizmetleri kaliteli fakat sürekli bağlantı kopma sorunu oluşuyor.
Evim merkeze yakın olduğu halde iki günde bir bağlantı kopma sorunu oluyordu.

Ben 2 yıla yakın kullandım 1 kere oldu sadece oda bir sebepten dolayı olmustu hatırlamıyorum

Ben 2 yıla yakın kullandım 1 kere oldu sadece oda bir sebepten dolayı olmustu hatırlamıyorum

Bir de eğer yapabiliyorsan tahaatlü yap 2 ayda bir arttırıyorlar neredeyse o yönden sıkıntı

Ne zaman almıştınız tarifeniz nasıl hocam
2 adresimde de kullanıyorum, Kasım-Aralık gibi Telekom taahhütünün bitmesine yakın almıştım. Bir altyapım fiber 100Mbps, diğeri 75Mbps VDSL. İkisinde de sorunsuz kullanıyorum. Zaten sabit fiyat biliyorsunuz 400tl, peşin ödemeye 370tl. Benim aldığım zaman 300tlye 270tl idi. 3200 gibi bir rakam ödedim her iki abonelik için. Telekom ilk yıl 350tl, ikinci yıl 450tl bana özel fiyatı yüzünden geçtim yoksa bir sorunum yoktu Telekom'la. Turknet'in en sevdiğim özelliği ise desteğe ulaşmak çok kolay. Bir talep açıyorsunuz uygulamadan, sizi 10dk içinde arıyorlar. Telefonda sayıdan sayıya tuşlamakla uğraşmıyorsunuz. Taahhüt bitimine yakın hat kapanmadan başvurursanız kurulum ücreti ödemezsiniz muhtemelen hiçbir firmada, arayıp sorarsınız.

2 adresimde de kullanıyorum, Kasım-Aralık gibi Telekom taahhüdünün bitmesine yakın almıştım. Bir altyapım fiber 100Mbps, diğeri 75Mbps VDSL. İkisinde de sorunsuz kullanıyorum. Zaten sabit fiyat biliyorsunuz 400TL, peşin ödemeye 370TL. Benim aldığım zaman 300TL'ye 270TL idi. 3200 gibi bir rakam ödedim her iki abonelik için. Telekom ilk yıl 350TL, ikinci yıl 450TL bana özel fiyatı yüzünden geçtim yoksa bir sorunum yoktu Telekom'la. TurkNet'in en sevdiğim özelliği ise desteğe ulaşmak çok kolay. Bir talep açıyorsunuz uygulamadan, sizi 10dk içinde arıyorlar. Telefonda sayıdan sayıya tuşlamakla uğraşmıyorsunuz. Taahhüt bitimine yakın hat kapanmadan başvurursanız kurulum ücreti ödemezsiniz muhtemelen hiçbir firmada, arayıp sorarsınız.

Eyvallah hocam bilgilendirme için

TurkNet abi, 2 yıldır aynı hız aynı tutarlılık sıfır kesinti bakım onarımıda gece yapıyorlar sanırım gün içinde hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum memnunum, birkaç kez kapıma kadar sinyal kontrolünede geldiler sorun olmadığını söyleyince gitmişlerdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı