Evde internet olmasına rağmen internet altyapı sorgulama siteleri altyapı yok diyor

Aynı problemden kendim de mağdurdum ilk gittiğimde mail vs dediler Vodafone net i aradım öyle bir işlemimiz bulunmuyor dediler. 2 saat sonra tekrar gittiğimde güvenlik ile muhabbet açıp durumu söyledim yardımcı olmadı X kişisi yardımcı olacak biri var mı sorusunu yönelttim. Bana erişim biriminde birini görmemi söyledi gittim 2 dk içinde halletti problemimi sizde başka biri olabilir. Ama her türlü çözecek biri vardır.
Ama yanınızda fotoğraflar bulunsun altyapı bulunduğuna dair.

Evet faturadaki adresiniz ile ev adresiniz aynı ise altyapı sağlayıcına durumu bildir giderken hizmet numaranı da bir yere yazarak gitmen senin için daha iyi olur. Aynı sorunu yaşadığımdan bana ISS'nin mail atması gerekiyor vs demişlerdi ama yok öyle bir şey.

Türk Telekom bölge müdürlüğü ile durumu görüşmen gerekiyor port sorunu yok ise eğer 2 dk içinde hallediyorlar. Yanına hizmet numarasını almayı unutma. Onlar söylemeden sen port sorunu var mı vs sorusunu yöneltme portu bahane ederler sonra.
Hizmet numarasına faturadan ulaşabilirsiniz ve yakınınızda bulunan saha dolabı veya dolapları varsa fotoğraflarını da çekin.
Bize öyle fatura gelmiyor sadece bankadan ödendiğinin bilgisi geliyor o kadar. Bir de direkt arasam müşteri hizmetlerini yardımcı olmazlar mı?

Geri
Yukarı