Evde koronavirüs çıktı

Temas olmadıkça bulaşma riski çok fazla değil. Tanıdıklarım oldu hastalığı geçiren, aynı evde sadece tek kişide virüs vardı. Geçmiş olsun sağlıcakla kalın.

Ankara'nın neresinde oturuyorsunuz? Ayrıca keşke açtığınız bu konu sonrası direkt hastaneye gitseydiniz. Neredeyse 1 hafta virüslü olduğunuzdan habersiz yaşamışsınız ki şuan olmadığının da garantisi yok. Lütfen diğer insanların da sağlığı için sizde test yaptırın ve ona göre tedbirler alın.

Ankara'nın neresinde oturuyorsunuz? Ayrıca keşke açtığınız bu konu sonrası direkt hastaneye gitseydiniz. Neredeyse 1 hafta virüs lü olduğunuzdan habersiz yaşamışsınız ki şu an olmadığının da garantisi yok. Lütfen diğer insanların da sağlığı için sizde test yaptırın ve ona göre tedbirler alın.

Zaten yaparlar bana ev ahalisine yapalıyor diye biliyorum. Keçiören de oturuyorum ama tam sınırında, evin az ötesi kırmızı. Üst komşu ev hapsinde, yan komşu ev hapsinden çıktı. Gideceğim test yaptıracağım.
Annem şimdi aradı dedemin tahlillerde korona çıktı, oda şu an hastaneye gidiyor. Ona buna değil de dedem umarım atlatır dedem hem 120 kilo civarı hem koa hastası umarım ilerlemeden durur.

Son düzenleme:
Zaten yaparlar bana ev ahalisine yapalıyor diye biliyorum. Keçiören de oturuyorum ama tam sınırında, evin az ötesi kırmızı. Üst komşu ev hapsinde, yan komşu ev hapsinden çıktı. Gideceğim test yaptıracağım.
Annem şimdi aradı dedemin tahlillerde korona çıktı, oda şu an hastaneye gidiyor. Ona buna değil de dedem umarım atlatır dedem hem 120 kilo civarı hem koa hastası umarım ilerlemeden durur.
Allah yardımcınız olsun.

Geri
Yukarı