Benim hastalığım ne?

Ankara 06

Decapat
Makaleler
1
Ailecek hastayız kuzenimle babası hasta idi geçen bize geldiler annem ben abim hasta. Ben dün 6 derece de banyo oldum 15 dk sonra (son düzlük gibi) fark ettim. İsal olanlar var balgam geliyor kuru öksürük var başım ağrıyor. Şu an yatıyorum. Ne benim hastalığım?(Dedim şimdi nette arayana kadar buraya soruyum belki doktar çıkar.)

Ailecek hastayız kuzenimle babası hasta idi geçen bize geldiler annem ben abim hasta. Ben dün 6 derece de banyo oldum 15 dk sonra (son düzlük gibi) fark ettim. İsal olanlar var balgam geliyor kuru öksürük var başım ağrıyor. Şu an yatıyorum. Ne benim hastalığım?(Dedim şimdi nette arayana kadar buraya soruyum belki doktar çıkar.)
-Bulaşıcı
-Balgam
-Öksürük

Bence ailecek virüs testi yaptırın.

Ama en doğrusu hasteneye gitmek.

Doktor falan yok varsada bize denk gelmedi burada sormanızın anlamı nedir? Hiç bir yanıt alamayacaksınız eğer Korona gibi ciddi bir hastalıksa ölüme kadar gider Allah korusun. Böyle sorarak boş vakit öldürmek yerine doktora gidin.
Doktorlar muayene etmeden teşhis koyamaz.

Bak buradan teşhis koyduk. Doktora gidin.

Ya bunca açılan ciddi bir sağlık probleminde hiç doktor görmedim, burada bizi kullanmayın size yanlış bilgiler verebiliriz, çok daha tehlikeli olur, lütfen en yakın hastanenin acil bölümüne başvurun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran Alıntısı.PNG
Korona olmuş olabilirsiniz.

Geri
Yukarı