Evde kullanılabilecek sıcak tutan eldiven önerisi

pLowstoneK

Kilopat
Daha fazla  
Evde elimin üşümemesi için termal sıcak tutan eldivene ihtiyacım var. Link atabilirseniz iyi olur. Motorcu eldiveni falan değil, ev için kullanılacak. Bulamadım internette istediğimi.

IMG_20221113_150004.jpg

IMG_20221113_150132.jpg

Böyle bir şey bakabilirsin ama motorcu eldiveninde hallice bunlarda. Bunların bir miktar daha incelerini bulabilirsin.

IMG_20221113_150754.jpg

Bu da benim favorim vazgeçilmezim. Çok kişi eldiven takmaz ama ben bundan kullanırım hem üşüme hem de elimin kızarmasından hem de telefon vs eşyaları kullanmakta kolaylık sağlamasından dolayı.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1571129

Eki Görüntüle 1571130

Böyle bir şey bakabilirsin ama motorcu eldiveninde hallice bunlarda. Bunların bir miktar daha incelerini bulabilirsin.

Bu da benim favorim vazgeçilmezim. Çok kişi eldiven takmaz ama ben bundan kullanırım hem üşüme hemde elimin kızarmasından rahatsız olduğum için

Eki Görüntüle 1571134
Tüm kış/soğuk üşüme durumlarında klasik yünlü ya da polar yerine termal kumaş kullananları deneyebilirsin.

Yani asıl olarak termal içlik, sonra termal çorap, termal bere ve rüzgarlık ve senin sorduğun termal eldiven

Eldiven zaten tek tip ama diğerlerinde %100 sentetik olmasına dikkat et, pamuk katkılı ucuzlar terletir.
Termal kumaşın özelliği ince olması, sıcak tutması ve teri (ya da dışarıda yağan yağmuru) dışarı atıp cildi kuru tutması.

Yeni konular

Geri
Yukarı