Evde kullanım için Ofis/Oyun koltuğu önerisi

Bütçe
Maksimum 1500 TL

akinc

Hectopat
Makaleler
6
Yer
Bursa
Merhabalar. 800-1500 arası bir koltuk bakıyorum. Günde neredeyse 13-14 saat kullanacağım, sağlam bir şey olsun istiyorum. Şu an kullandığım koltuk çöktü ve malzemesi soyuldu, kısacası dökülüyor. Biraz ofis koltuklarına baktım.

Şöyle bir model ilgimi çekti:

Linke tıklayıp biraz aşağı inin. Resim bölümüne geldiğinizde sol taraftaki koltuklardan üstten ikinci koltuk.

1619072428360.png

Gidip bürosit mağazasından baktım. Daha sonra yakında bir mağazaya gittim sanırım ofsit'Ti ismi. Ofsit'te bu koltuğun aynısının kafa başlığı olanına 800 TL fiyat verdiler. Renk olarak da alt kısmı antrasit renk ve kumaş kullanıyor. Sipariş verirsem 2 günde stoktan teslim edecekler.

İkinci baktığım koltuk da xDrive 15'li. Sitesinde deri kullandığı yazıyor muhtemelen sentetik bir deri. Kalitesi nasıldır vs. bilemediğim için kararsız kaldım. Onun fiyatı da 1400 TL. Papara kart ile aldığımda %5 Cashback'ten 1300 civarına gelecek. Kırmızı, mavi, sarı, yeşil seçenekleri var. Yeşili beğenmedim, mavi renk sadece kendi sitesinde var, kırmızı ve sarıyı n11/gittigidiyor'dan alabiliyorum.

15'li nasıldır, kullanan var mı? Uzun süre sorunsuz götürür mü? Aradaki 500 TL farkı verip xDrive almaya değer mi?

Varsa diğer önerilerinizi bekliyorum. Maksimum 1500 dedim ama mümkün olduğunca fiyatı uygun olsa iyi olur.
Güncelleme: Hawk Kumaş koltuk almaya karar verdim kullanan var mı, nasıldır?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı