Evde müzik dinlemek için oto ses sistemi önerisi

Sari kizz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus P8H77-M LE
İşlemci: İntel Core İ5 2400
Ram: 16gb ddr3
Ekran Kartı:GT 730 2GB
Meslek
Öğrenci
Selam canım sıkılmıştı evde Müslüm Gürses vb. sanatçıyı dinlemek için ses sistemi araştırmaya girdim. Öğrenciyim. Bütçe düşük. Yapabilir miyim bilmiyorum. Bir tane 13 cm Pioneer TS-G1310F 230watt buldum. Hiç bilgim yok. Can sıkıntısına bakmıştım. Sizce şarkı dinlemek için odamın bir köşesinde dursun diye böyle bir şeye gerek var mı? Bir de kaç watt PSU gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alacağın ürünlerin bir kabini kutusu olmayacağı için kablolarla beraber çirkin bir görüntü oluşturacaktır, ileride aracıma koyarım diyorsan. For-X gibi markalara bakabilirsin. Onun haricinde 2+1 ses sistemi gibi bir şey istemez misin?

Bütçen nedir?

Alacağın ürünlerin bir kabini kutusu olmayacağı için kablolarla beraber çirkin bir görüntü oluşturacaktır, ileride aracıma koyarım diyorsan. For-X gibi markalara bakabilirsin. Onun haricinde 2+1 ses sistemi gibi bir şey istemez misin?

Bütçen nedir?

Ehliyete 4 sene var kendime ait gelirim yok bütçem düşük 1500TL ne yapılır?

Bütçen nedir?

Kabin yaptırabilirim.

Maalesef bu fiyata oto ses sistemi toplayamazsın. 2+1, 5+1 falan bak uygun fiyatlı

Yeni konular

Geri
Yukarı