Evde nasıl kilo alınır?

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Boyum 1.67 kilom 47. Spora başladım, ama ailem karşı çıktı bu kararıma, kilon iyi, spora gitme boş vs. dedikleri için hevesim kırıldı ve yarıda bıraktım. Kollarım bacaklarım çok zayıf duruyor. Kilo almak istiyorum. Ne yapabilirim ne yememi önerirsiniz? Diyetisyene de gittim ama hiç ilgilenmedi. Bir program bile yazmadı.

İnternetten yaş boy kilo girerek günde kaç kalori alman gerektiğini öğrenmelisin. Ayrıca yediğin her yemeğin kalorisini tek tek hesapla ki günde az mı kalori almışım çok mu öğren. Telefonda kalori notu için FatSecret'i önerebilirim.

Kaç yaşındasın?
Yaşın sır mı :/
Kusura bakmayın unutmuşum. Çok dağınık kafam. 15 yaşındayım.
İnternetten yaş boy kilo girerek günde kaç kalori alman gerektiğini öğrenmelisin. Ayrıca yediğin her yemeğin kalorisini tek tek hesapla ki günde az mı kalori almışım çok mu öğren. Telefonda kalori notu için FatSecret'i önerebilirim.
Teşekkür ederim.

15 yaşındayım.
Youtube'ye "body weight exercises" yaz, ordadaki hareketleri uygula. Yemek ye, sıvı kalori alabiliyorsan al. Kısacası kalori alımını arttırıp kas kütlesi kazanmak için egzersiz yap. Evde ekimpansız zor olur egzersizler. Dumbell felan edinebiliyorsan faydalı olur senin adına.

Yeni konular

Geri
Yukarı